Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Kubíčku,moc mi chybíš
 Iva   27.02.2004   19:26:53 
 RE: Kubíčku,moc mi chybíš
 anjeliky   01.03.2004   15:27:11 
 RE: Kubíček
 Martina H.   27.02.2004   20:55:37 

  Titel : RE: Kubíčku,moc mi chybíš
Autor: anjeliky  ()     Datum:  01.03.2004 15:27:11

Mila Iva,

uz na inom mieste som pisala o pohrebe nasej Milinky. Nase dievcatko zomrelo na konci 35 tyzdna tehotenstva z dovodu uzla na pupocnej snure a narodila sa nam mrtva. Dlho sme sa nevedeli s tym sokom vyrovnat. S tym nikto nepocital. Na pohrebe sme mali stastie, ze nam nasu Milinku pochovaval sice mlady, ale mudry kaplan. Obrad trval do 15 min. a ja som odtial odchadzala ina.
Odkedy mi lekari oznamili, ze Milinka zomrela, mala som pocit tupej bolesti. Absolutnej beznadeje. Takej, ze nic ma nazaujima, nic ma uz nebude tesit, proste zial, ze som mala fyzicky pocit, ze mi pukne srdce.
Mlady kaplan nam hovoril, ze Milinka je anjel a jej ulohou je stat pri nas, davat na nas pozor a mame stastie, ze ju mame. Ze Pan vedel, preco nam dava anjela. Na zaver obradu ma pohladil po lici. Cely ten obrad bol taky emocionalne silny, ze sa to neda napisat. Z obradu som odchadzala s tym, ze som TO pochopila.
Radost po umrti blizkeho prichadza velmi pozvolna. Ked ti je smutno, plac. Kubickove veci si odloz spred oci a zi pre svoje dalsie deti. Navzajom sa potrebujete.
Drzim ti palce.
Danka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: