Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 VIKTORIA
 petra   22.04.2004   14:40:32 
 RE: VIKTORIA
 Magdaléna Božiková   29.06.2004   15:27:33 
 RE: VIKTORIA
 Magdalena Bozikova   26.05.2005   15:07:44 
 RE: VIKTORIA
 petra   29.10.2005   12:17:26 
 RE: VIKTORIA
 Jana   03.06.2004   22:26:59 

  Titel : RE: VIKTORIA
Autor: Jana  ()     Datum:  03.06.2004 22:26:59

Milá rodinka,
prave som si prečítala Váš príspevok.Chcela by som Vám napísať môj príbeh.Mám 26rokov a som z Bratislavy.Som vydatá a máme 7mesačného Davidka.Môj život si neviem bez chrústika ako ho voláme ani v najhoršiom sne predstaviť.
Aj keď ja som veľmi veľmi šťastná , viem že sú medzi nami rodičia , ktorím detičky umreli.Aj keď teraz je už 23,00hod a Davidko pekne sníva a hrajká sa vo svojen sne možno s Viktorkou ja si čítam príbehy o maličkých anieličkoch a verte mi, že aj keď som veľmi šťastná mamička , cítim s rodičmi a utrpením ktoré musíte prežívať a plačem pri každom jednom príbehu.
Davidko sa narodil o dva týždne skôr nakoľko som si dala vyvolať pôrod aby stihol prísť na svet na Zochovej nakoľko ju už zatvárali. Podľa správnosti som mala rodiť na Antolskej.Veľa ľudí ma presviečalo, že Antolska je najmodernejšia pôrodnica v Ba a mala som pochybnosti či nepreháňam .Po prečítani Vášho článku viem a som veľmi rada že som sa rozhodla pre Zochovú.V članku píšete že : ten kto to prežil vas vie pochopiť ale verte že ja som to neprežila a chapem čo prežívate a preto som vám napísala a pokiaľ ste si čítala môj list čo trvalo asi 5 minút , tak som vám pomohla vniesť do vášho uboleného srdiečka trochu šťastia.raz som čítala citát: ...ak bol niekto milovaný , tak sa na neho nezabudne.Viktorku ste nosili pod svojím srdiečkom plným lásky a šťastia, že budete spolu a tak sa nesnažte na maličkú zabudnúť. Skúste znova mislieť na tie krásne chvíle a snažiť sa znova zažiť pocit šťastia a otehotnieť.Prejeme vám veľa šťastia .Rodina Richterová

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: