Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
  môj druhý anjelik
 Silvia   08.08.2006   13:36:13 
 RE: môj druhý anjelik
 Mimi   27.08.2006   22:01:28 

  Titel : môj druhý anjelik
Autor: Silvia  ()     Datum:  08.08.2006 13:36:13

Cakali sme dvojvajecne dvojicky.vsetko bolo v poriadku az v 7.tt som zacala krvacat a jedno babo odislo.Nastastie tomu druhemu sa vodilo, aj vodi dobre. Hovorili mi ze jednoducho to silnejsie prezilo, vraj to sa stava a ze som este natom dobre, horsie by bolo keby sa narodilo mrtve.Viem, je to pravda,ale skutocne taketo "povzbudenie" som necakala.Teraz ma nasa dcerka 9. mes. a ja nemozem zabudnut.S nikym sa neviem o tom porozpravat, dusim to v sebe. Nik mi nerozumie.Stale sa mi o nom sniva.Predstavujem si akoby dnes vyzeralo na koho by sa viac podobalo. Stale rozmyslam co som urobila zle.Preco nemohli byt dve? Svagrina caka babo a na mna to dolahlo este viac. Velmi sa tesim a sijem mu vybavicku akoby bolo moje.Zacinam si vsimat ze sa nan upinam, snazim si nahradit Lauriku.Tak by sa volala. Neviem ci to bolo dievcatko ale ja citim ze bolo.Kazdy sa pyta co, kedy druhe babo? Ale ja mam strach ze zase nieco nevide a to by som uz nezniesla. Vlastne ani neviem ako by sme ho splodili. S manzelom sa nedokazem ani milovat, stale si to vicitam a mam strach ze otehotniem aj napriek tomu ze beriem HAK.Milujem svoju dcerku je to moje slniecko a sme na seba velmi viazane. Dakujem Bohu ze aspon ju mi tu nechal aby nam robila radost zo zivota.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: