Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 nesmúťte
 Anka   21.12.2004   22:10:37 

  Titel : nesmúťte
Autor: Anka  ()     Datum:  21.12.2004 22:10:37

Nesmúťte. Prvý krát som na týchto stránkach a je zaujímavé, že sa nevieme so svojím smútkom vyrovnať a pomôcť i tým druhým jednoduchým vyrozprávaním svojích pocitov. je to obtiažne a veľmi bolestivé, je to dáka prázdnota vo vašom vnútri, ktorá zviera srdce. pocítila som to, keď som svoje ešte nenarodené dieťatko potratila. Dlho som sa s tým vyrovnávala a koniec môjmu súženiu nastal keď som zase otehotnela. Narodila sa mi dcérka síce druhá v poradí, no sme na ňu veľmi hrdí, je šikovná vo všetkých smeroch kreslenie, tanec( reprezantačne), .... Akoby sa nám malo vynahradiť to naše strádanie, na ktoré je tomu už 13 rokov si už ani nespomenieme ak by som nenatrafila na Vašu stránku. Preto by som Vám chcela poveadť len jedno, nezúfajte, viem o čom hovorím, a choďte životom ďalej. veľa porozumenia a láskavosti Vám želá A.G.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: