Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 MOJ PRIBEH
 veronika   25.04.2005   12:35:21 
 RE: MOJ PRIBEH
 mirka   26.04.2005   20:39:40 

  Titel : MOJ PRIBEH
Autor: veronika  ()     Datum:  25.04.2005 12:35:21

Zacalo sa to v maji 2002 ked sme zistili ze cakame druhe dietatko,velmi sme po nom tuzili aj nasa vtedy 2 rocna dcerka sa tesila.vsetko prebiehalo v poriadku az do 16tyzdna ked nam robili AFPtesty boli zvisene.poslali nas do Blavy na genetiku tam nam povedali ze to nieje take hrozne ze netreba robit odber plod.vody.tak sme sa upokojili a nadalej sme sa tesili.v 20tyzdni mi bolo divna ze mi akosi nerastie brusko ale moj lekar povedal ze je vsetko v poriadku,hoci som nieco tusila verila som lekarovi.V 25 tyzdni mi v nemocnici zistili ze ma babetko 2 cievny pupocnik a ze sa nevyzivuje a zle sa mu okyslicuje mozog,ale ze uz je neskoro na prerusenie to robia len do 24tyzdna.povedali nam ze aj ked sa babo narodi tak neprezije.tak takto som chodila az do 32tyzdna boli to najhorsie tyzdne v mojom zivote.potom som prisla do nemocnice s bolestami a po ukrutnych bolestiach sa v noci narodila dcerka z ktorej sa stal anielik hned po porode.myslela som ze sa zblaznim aj by sa tak mozno stalo ale mala som doma dcerku ktora ma potrebovala tak som sa upla na nu.po dvoch rokoch sa nam podarilo opet otehotniet a dnes mame dalsiu dcerku Beatku zdravu krasnu teraz ma 5 mesiacov a sme stastny.Ale nieje den kedy by som si nespomenula na toho anjelika a niekedy si myslim ze sa nam vratil v podobe Beatky.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: