Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 2x
 Petra   20.05.2005   08:12:52 

  Titel : 2x
Autor: Petra  ()     Datum:  20.05.2005 08:12:52

Sedím doma a mám fůru práce. Ale přez to všechno se mi naskytla půlhodinka volna, tak jsem si našla stránku Anjeliky. Jsem zdrcená, tolik našich miláčků. Mám málo času, proto že mám zdravého pětiměsíčního syna Matouška, ale taky nejsem bez bolesti. Snažili jsme se o miminko moc dlouho. A výsledek konečně přišel. Lékař mi oznámil mé první těhotenství. Bylo zrovna léto. Mněli jsme obrovskou radost a už jsme začínali plánovat. Když jsem se v 10 týdnu probudila bolestí, hnedka jsme věděli že není všechno v pořádku. A odpoledně jsem už byla po zákroku. Jednalo se o mimoděložní těhotenství. Další otěhotnění bylo až za dlouhou dobu. Už jsem přestávala věřit. Ale přece. Týden před vánocema jsem se dozvěděla že budeme mít miminko. Na štědrý den jsem ale po večeři začala krvácet, tak jsme místo rozbalování dárků jeli do nemocnice. A diagnoza???? Naprosto stejná jako před lety, akorát že tentokrát mi vzali vaječník. V miminko už jsem prostě nevěřila. Už jsem ho snad ani nechtěla. Nechtěla jsem další zklamání, další bolest, další naději. Zkrátka nic. Chtěla jsem mít klid. Ale přez to po dvou letech se mi na testu ukázali dvě čárečky. Skoro jsem doma brečela strachy, ale tentokrát bylo miminko kde mnělo být a přesně tři dny před vánocemi se mi narodil chlapeček. Měřil 49cm a vážil 3016g. Moc ho miluju. Za všechny moje děti. Miláčce zdravím vás a moc vás líbám. I já mám dva příspěvky k andělům.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: