Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 S odstupom času
 Timea   04.06.2005   15:41:42 
 RE: S odstupom času
 Katka   29.06.2005   12:53:59 

  Titel : S odstupom času
Autor: Timea  ()     Datum:  04.06.2005 15:41:42

ahoj,ahoj

ja som na toto forum pisala pred rokom alebo viac a napisala som vam o spontanom potrate v 21. tyzdni bolo to den pred teroristickom utoku na WTC v New Yorku, ja som v tej dobe zila v NYC a zazila som potrat dvojiciek aj pad dvojiciek den za dnom soky ako koniec sveta...

Pisem o pat lebo dnes ma moj syn 2.roky, moji chlpaci moje dvojicky by mali uz nieco okolo 4 rokov, no k syncekovi sa nam narodila dcerka a ma 2 mesiace je ako babika, teda mame peknu rodinku a deti do paru.

Ja ale teraz napisem s odstupom casu co a ako prezivam po strate dvojiciek. nezabudnete, ba budete aj plakat a spominat casto, no je tu jedna vazna sakramentsky seriozna vec co Vam chcem dat vediet, a to je pripad mojej mamy.

Porodila syna v 32 tyzdni a komplikacie za komplikaciami s dietatkom ked s narodilo. Infekcie, mozgova porazka, vsetky mozne choroby od dychacich cez kozne...prezil a dnes ma 14 rokov, ale jeho zivot je len trapenie. Takze priroda vie kto kedy co zvladne. mat dieta a niest kriz ako moj brat veru nema vyznam, je od krku dolu uplne ochrnuty, mentalne a vobec vseobecne postihnuty, cely den lezi a neprehovori slova. tak ak by Ste sa mali starat a pozerat na taketo dieta, radsej sa treba odovzdat prirode, viere alebo inym silnejsim faktorom, lebo si neviete predstavit tu bolest s ktorou liha ta matka co nevie pomoct takemu to dietatu ako je moj brat Alex. Dakujem, ze Ste si to precitali. Drzim vsetkym pevne nervy a zdravy rozum!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: