Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Samusko
 Dajana   23.06.2005   09:23:44 
 RE: Samusko
 Dajana   18.07.2005   10:12:17 
 RE: Samusko
 lucia   29.06.2005   20:26:48 
 RE: Samusko
 Katka   29.06.2005   12:46:08 
  Lucia a Katka
 Dajana   04.07.2005   15:04:48 
 RE: Lucia a Katka
 Andrea   04.07.2005   15:36:24 

  Titel : Samusko
Autor: Dajana  ()     Datum:  23.06.2005 09:23:44

Ahojte všetci, uplne nahodou som sa dostala na tuto stranku a vidim, ze nas je velmi vela s rovnakym trapenim. Aj my sme prisli o nase prve dietatko - Samuska. Narodil sa so zle vyvinutymi cievami v mozgu a po mnohych hospitalizaciach na Slovenksu i v Cechach, kedy sa lekari pokusali urobit zazrak nam navzdy zaspinkal 26.3.205. Mal iba 8 mesiacov, ale zazil neskutocne vela bolesti a ku koncu to naozaj nebol zivot, ale jedno velke trapenie. Po opakovanych krvacaniach do mozgu mu postupne zacali zlyhavat dôlezite centra v mozgu - najprv prestal plakat, hybal sa coraz menej, nedokazal si udrzat teplotu, slabo papal, casto zvracal a nehospodaril s mineralmi a tak sme mu aj to trochu mlieka co zjedol museli priserne solit. Verte mi, to najhorsie pre rodicov je divat sa, ako ich dieta postupne odchadza a nedokazete mu pomoct. Starat sa o dietatko, od ktoreho nemate ziadnu spatnu vazbu je velmi tazke. Je celkom logicke, ze tuzime po dalsom dietatku, ktore zmierni nasu bolest, ale stale je tu obava, ci sa situacia nezopakuje. Moje tehotenstvo bolo ako take v poriadku az na pozitivne protilatky na toxoplazmozu. Vtedy ma ubezpecili, ze su to len pamatove latky z detstva a preliecili ma. Az teraz pri kontrolnych odberoch som sa dozvedela, ze som mala akutnu formu toxoplazmozy, ktora mohla zapricinit poskodenie dietata. Mohlo to byt vsetko inac, keby... Ale teraz treba hladiet do buducnosti a urobit vsetko pre to, aby dalsie dietatko mohlo byt zdrave. Vsetkych Vas pozdravujem a dufam, ze kazdeho z nas skor ci neskor caka v zivote stastne obdobie.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: