Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 eva   30.07.2005   16:16:57 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 Martina   12.09.2005   14:57:24 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 Manuela   04.08.2005   13:40:52 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 vera   02.08.2005   20:04:08 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 erika   04.08.2005   19:00:26 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 Lenka   31.07.2005   15:05:38 
 RE: proc bere priroda stesti dobrym lidem?
 Eva   30.07.2005   17:27:27 

  Titel : proc bere priroda stesti dobrym lidem?
Autor: eva  ()     Datum:  30.07.2005 16:16:57

Ahoj, jak zacit, bylo by to na dlouhe vypraveni. i Ja patrim k tim rodicum co prisli o sve ocekavane dite.U me to bylo to horsi, ze ziji v cizine.A proto taky pisu sem abych si mela s kym popovidat.Jeste porad brecim a uz ani nemam slzy.Byla jsem tyden pred porodem.Sla jsem na monitor a tam sestricka nemohla najit ozveny. Udelali mi eco a tam mi to doktorka potvrdila.Nase mala Nicol zemrela a samozrejme nevime proc. To bylo 5.7.2005 a nasledujici den jsem sla na porod. Narodila se v 22.30, starsne krasna, cela tatka, vazila 2.550g.Jeste je to tak cerstve?¿? Strasne se stydim, pripada mi ze to mam napsane na cele.
bojim se. Vim ze dulezite ze jsem fyzickya zdravotne v poradku a muzeme se do pulroka znovu o male pokusit.
V mem okoli je spousta holek tehotnych, spousta lidi co se k detem chova spatne.Tady na Gran canaria spousta cizincu.Tak proc ja a muj manzel musime takhle trpet? Jsem tu bez rodiny, vim ze nam tu spousta lidi pomaha.Je to to nejhorsi co me mohlo potkat a to uz me toho v zivote potkalo dost tragickeho.Nejsem schopna se podivat lidem do oci, vyjit z domu, schovavam se jak mala holka,spim s plysovymi zviratky, divam se na nebe a na hvezdy. Vim, a citim ze nase mala nam posila silu a zpravy a ze je nam na blizku, ale moc a moc to boli, prosim napiste mi nekdo...
Eva

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: