Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Kvetinka
 Zuzana   02.05.2006   17:45:21 
 RE: Kvetinka
 Mirka   08.05.2006   14:28:04 
 RE: Kvetinka
 Zuzana   09.05.2006   18:52:36 
 RE: Kvetinka
 katka   03.05.2006   12:15:22 
 RE: Kvetinka
 Zuzana   04.05.2006   19:40:59 
 RE: Kvetinka
 Jana   03.05.2006   17:26:06 
 RE: Kvetinka
 Zuzana   04.05.2006   19:50:40 
 RE: Kvetinka
 lenka   10.05.2006   10:00:52 
 RE: Kvetinka
 Zuzana   10.05.2006   21:11:49 
 RE: Kvetinka
 Jana   05.05.2006   09:27:30 
 RE: Kvetinka
 Zuzana   06.05.2006   12:14:25 
 RE: Kvetinka
 Jana   06.05.2006   16:51:56 

  Titel : RE: Kvetinka
Autor: Jana  ()     Datum:  05.05.2006 09:27:30

Ahoj Zuzka,můj andílek Adélka byla moje druhá dcerka,první mám Terezku 4 a pul roku, narodila se mi přesně v létě na mé 24 narozeniny,byl to ten nejhezčí dárek jaký jsem mohla dostat,ted je z ní velká slečinka a dělá mi samou radost,hrozně jsem se těšila na druhou dcerku skoro se nám povedlo,že se měla narodit zase na manželovi narozeniny,ale v 38+6tt mi porod vyvolali,protože jsem neměla pohyby a holčička byla bez srdeční akce..čekali jsme na výsledky pitvy a řekli nám ,že měla omotanou šnuru okolo trupu a tím jak se to utáhlo,že se přiškrtil přívod živon a kyslíku.Jinak uplně zdravá holčička,najednu stranu si říkám,že když byla zdravá tak proč se to muselo stát,proč se nemohla narodit jen o jeden den dříve,protože to jsem jí ještě cítila.Na druhou stranu,není žádný duvod čekat a mužeme se pokusit brzy o miminko.Hrozný muka jsem prožila,dodnes slyším to prázdno na monitoru,když nemohli najít tlukot srdce a pak, když doktor sledoval mimi na ultrazvuku a odpovedel, "BOHUŽEL.. JE MI TO MOC LÍTO". nepopsatekný zážitek co jsem pak prožívala,přesvědčili mě, že je lepší porodit přirozeně,pro další těhotenství, v tu chvili mě to nedocházelo,ale dnes vím ,že mi pomohli jak to šlo,protože po přirozeném porodu,se muže otěhotnět již po šestinedělí,prý je to přirozený proces,ale je to také podle psychiky,nejdříve jsem také tuhle možnost nemohla slyšet,ale postupem času jsem si říkala,že Adélku mi to nevrátí,že ji budu mít navždy v srdci,a pokusíme se tedy o miminko.Je to ted 11týdnu od porodu a už jsem to nevydržela,měla jsem pravidelnou menstruaci dvakrát,a když jsem měla ted už ovulaci,tak jsme se už začali pokoušet,chtěla jsem vydržet po třech menstruacích,ale cítila jsem se, že už déle čekat nechci,toužím dát Terezce a "Adélce" sourozence a chci už se mazlinkat s malinkatým uzlíčkem štestíčka.Pokud by jsi se měla chtěla zeptat něco více,klidně mi napiš na muj mail jana.kotouc@tiscali.cz Držím palečky,aby testy dobře dopadly a mohli jste se pokoušet také o mimčo.pa Jana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: