Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Mám čtyry andělíčky
 Ivana   26.08.2006   02:58:15 

  Titel : Mám čtyry andělíčky
Autor: Ivana  ()     Datum:  26.08.2006 02:58:15

Na tyto stránky jsem se dostala jen náhodou. Při čtení mi tečou slzy po tvářích a vzpomínám na své malé andělíčky. První andělíček je Janička. Narodila se v červenci před 20 lety a po 14.hodinách usnula napořád. Viděla jsem jí pouhou minutku. Druhý andělíček je andělíček beze jména. Nevím ani, zda to je dcerka či syn. Na konci 16.tt jsem podstoupila přerušení těhotenství. Miminko by bylo těžce postižené. Onemocněla jsem zarděnkama. Třetí andělíček je také andělíček beze jména. Ve 3.tt jsem potratila. A čtvrtý andělíček také nemá jméno. Přišla jsem o miminko ve 4.tt. Mám tam nahoře v nebíčku čtyry andělíčky a hrozně moc mi chybí. Ale věřím tomu, že vidí, že je miluji a že mi je moc smutno. Jsou tam spolu a určitě dávají pozor na své tři sestřičky a na bratříčka, kteří spinkají vedle v pokoji. Ty starší o svých sourozencích-andělíčkách ví. Těm mladším to také jednou povím. ANDÍLCI MOJI? MOC NA VÁS MYSLÍM A MÁM VÁS V SRDÍčKU NAPOřÁD.MÁM VÁS MOC RÁDA A CHYBÍTE MI.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: