Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 nepřestat doufat..
 janča   28.10.2006   23:20:58 
 RE: nepřestat doufat..
 mimi   05.11.2006   10:52:38 
 RE: nepřestat doufat..
 Petra   30.10.2006   10:11:34 
 pamiatka
 Petra   31.10.2006   16:56:07 
 Navždy zbohom
 Petra   31.10.2006   17:11:04 
 RE: Navždy zbohom
 monika   02.11.2006   08:57:36 
 RE: Navždy zbohom
 Petra   02.11.2006   16:42:07 
 RE: Navždy zbohom
 Markéta   18.11.2006   15:03:14 

  Titel : RE: Navždy zbohom
Autor: Markéta  ()     Datum:  18.11.2006 15:03:14

Ahoj Petr, hned na zacatku ti chci rict, ze je mi to strasne lito opravdu. çVim cim si ted prochazis. Ja jsem porodila me miminko 19. cervna a za tri tydny umrel, mel genetickou nemoc o ktere tady pisu.
Jen bych ti chtela rict at seberes vsechnu silu pro dalsi budouci miminko. Myslim a doufam, ze vysledky budou v poradku a nebude to vazne, ver tomu a pak za par mesicu muzes cekat tve miminko. Ja se snazim znovu otehotnet a poznala jsem par holek, napriklad anu, ktera tady pise o Adelce, a ktera ted ceka dalsi zazrak. Jen prejit ten cas, je to nejlepsi lek na svete. Neboj, mne je taky spatne, mam s nim vzpominky jak jsem ho kojila, ktere me zabiji, ale nechej plynout cas. Bud hodne zamestnana a za par mesicu se o to pokus znova. i treba ted, ja se o to pokouim uz delsi dobu, ale diky stresu nam to moc nejde, porad neuspech. Dej vsemu cas, ten se nezastavi a brzo budes psat na jine ztrance o tom jak si stastna maminka. Ja jsem nesla na tu stranku uz nejaky mesic az dnes, protoze jsem se jeste vic trapila. Ale to uz je na tobe. Je pravda, ze drive jsem za tim sedela kazdy den a cele dny probrecela az jsem rekla dost a na tuto stranku vic nesla a reknu ti, ze je to lepsi, je to moc smutku, staci uz to co prozivame. Mej se jak nejlip muzes. s laskou Marketa....raduj se z toho co mas napr. z pritele....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: