Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 mimomater.teh.
 vlada   16.06.2006   08:58:07 
 RE: mimomater.teh.
 evi   16.06.2006   13:06:11 
 RE: mimomater.teh.
 Lucie   18.06.2006   10:10:07 

  Titel : mimomater.teh.
Autor: vlada  ()     Datum:  16.06.2006 08:58:07

musim to niekomu povedat alebo to aspon napisat...minuly tyzden v stredu som prisla o dieta.....neviem v akom som bola tyzdni...urobila som si v nedelu predtym tehotensky test vysiel 2xpozitivny, bola som velmi stastna v sobotu som mala mat svadbu moj priatel bol v siedmom nebi velmi sme si zelali dietatko, v utorok som si to chcela potvrdit u lekara, na ultrazvuku nic nebolo dalsie vysetrenia, najprv mi povedali ze je to mimomaternicove teho.potom ze nie som tehotna v stredu uz som bola opat podla lekarov tehotna, urobili mi laparoskopiu....a vybrali dietatko....
mozno niekto bude polemizovat ze to nebolo babo......len zarodok ale pre mna je to moje prve dieta ktore mam v nebi...a na ktore nikdy nezabudnem, mam 27 rokov, problemy so stitnou zlazou a otehotnenim, to tehotenstvo ktore trvalo tak kratko-7 tyzdnov pre mna znamenalo vela.......musim sa s tym vyrovnat,
vsetkym vam drzim prsty a zelam vsetko dobre

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: