Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nezoufejte
 Jitka   28.01.2007   07:44:13 
 RE: Nezoufejte
 Marcela   29.01.2007   22:05:35 
 RE: Nezoufejte
 Jitka   30.01.2007   07:30:56 
 RE: Nezoufejte
 Jana   28.01.2007   21:06:12 
 RE: Nezoufejte
 Milena   28.01.2007   22:52:52 
 RE: Nezoufejte
 Jitka   29.01.2007   06:42:32 
 RE: Nezoufejte
 Petra   28.01.2007   16:29:59 

  Titel : RE: Nezoufejte
Autor: Jitka  ()     Datum:  29.01.2007 06:42:32

Ahojky,hlavně chci nejdřív napsat,že nikdy není pozdě. Pokud člověk chce, tak to jde ,ale musí chtít. Já jsem Davídka moc chtěla a dokázala jsem to. Bylo to obrovsky těžké. Ten strach, ta nejistota. Ale stálo to za to. A ted když vám píšu kouká na mě to moje sluníčko, a já jsem konečně štastná.Petře chci říct, že jsme se snažily hned po šestinedělí a povedlo se to za 3 měsíce.Doktoři nebyli nadšení,že prý tělo je slabé.Ale Davídek se narodil v 38 tt 52 cm a 3,740 kg.Tak na nic nečekej.Ale nebud zklamaná pokud se to nepovede hned. Povede se to, musíš věřit.Janě chci popřát hodně štěštíčka.A těším se na zprávu, že je Ondrášek na světě.A všechno je v pořádku. A Mileně chci jen říci,že nikdy není pozdě.Do stejné řeky nevstoupíš.A nakonec já .Musím už konečně uzavřít mou minulost.Doma koukám na urničku s Aničkou. Zatím jsem neměla sílu ji rozptýlit ,aby se už konečně do toho nebíčka dostala.Pak už budu volná a všechnu svou lásku dám Davídkovi,ale Anička budé v mém srdíčku žít dál. Držte mi palečky snad to zvládnu.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: