Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 zuzanka
 Lucka   12.05.2007   22:57:47 
 RE: zuzanka
 evik   14.05.2007   18:46:19 

  Titel : zuzanka
Autor: Lucka  ()     Datum:  12.05.2007 22:57:47

28. juna 2002 sa mi narodila sestricka.... maminka jej dala meno zuzanka... vsetci sme sa z nej strasne tesili.. bola nase slniecko.. pamatam si na jej prvy krok.. bola velmi hrave dieta.. rastla a rastla.. zacala chodit do skolky...bola rozumna.. zdrave krasne dieta... kazdy den s nou bol pre mna dar.. a tesila som sa vzdy ked som s nou bola.. ale tento krasny sen sa skoncil 21. decembra 2007.. ked mi z domu zavolali ze sa jej nieco stalo... bolo to pre mna velmi tazke.. sla som domov s nadejou ze bude vsetko dobre.. ked som prisla domov bola doma druha sestra a strasne plakala.. na zuzanka sa zrutila skrina s televizorom... hned som utekala k zachranke kde bola moja mamina oblecena v pyzame a v ponozkach mrzla pri sanitke na ulici.. velmi velmi som verila ze zuzanka to prezije.. ale zial osud to tak nechcel.. sla som z tade prec a asi o pol hodinu mi zazvonil mobiil a sestra mi povedala ze nase slniecko zuzanka nam zomrela... v tej chvili ako by sa cely svet zrutil... akoby uz nebolo preco zit.. s vedomim ze uz sa na mna nikdy neusmeje, neda mi pusu, ze jej nebudem uz moct precitat rozpravku na doru noc som sa nemohla stootoznit.. cas od casu ked ubehlo par mesiacov verim ze jej je dobre a ze je stale tu s nami... ze nam pomaha v tazkych situaciach... ale taky kamen na srdci mam stale... keby som len vedela ze sa nieco taketo stane bola by som s nou ovela castejsie. a uzivala by som si kazducku chvilu s nou... zuzanka... lubim ta a nikdy nikdy na teba nezabudnem.... verim ze ti je dobre a ze ta nic neboli... si nas anjelik... ahoj zlatko moje

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: