Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 vy mi rozumíte
 Lidka   20.06.2007   10:52:38 
 RE: vy mi rozumíte
 Katka   23.07.2007   12:26:18 
 RE: vy mi rozumíte
 Lidka   25.07.2007   18:22:57 
 RE: vy mi rozumíte
 Katka   27.07.2007   09:45:38 
 RE: vy mi rozumíte
 Lidka   27.07.2007   10:57:31 
 RE: vy mi rozumíte
 Martina   25.06.2007   00:07:01 
 RE: vy mi rozumíte
 Zuzana   21.06.2007   08:23:29 
 RE: vy mi rozumíte
 Natálka   20.06.2007   12:18:32 
 RE: vy mi rozumíte
 Lidka   25.06.2007   22:35:17 

  Titel : vy mi rozumíte
Autor: Lidka  ()     Datum:  20.06.2007 10:52:38

V neděli to bylo 8 měsíců,co se nám narodil Vojtíšek.Přesto,že jsem přijela s porodními bolestmi a odteklou vodou až v porodnici jsem začala krvácet.Měla jsem odloučenou placentu a chlapečka už nám nezachránili.
Tu největší bolest jsem si prožila a stále jsem hledala někoho,kdo mi bude rozumnět co cítím,co s manželem prožíváme a nebude nás planě utěšovat,že budou další a třeba to tak mělo být.Až teď jsem našla Vás na těchto stránkách a moc se mi ulevilo.Vy všichni víte jak mi opravdu je.
Bolest po Vojtíškovi je stále veliká,ale už myslíme na další děti,které jsme stejně chtěli mít.Lékaři mi dovolili znovu těhotnět po půl roce,přesto že jsem rodila císařským řezem.Možná je to brzy,když jsem četla jiné názory,ale už to zkoušíme.Zatím se nezadařilo a bojím se aby nám to moc dlouho netrvalo,už nejsem nejmladší.I na toho pravého tatínka jsem čekala dost dlouho,ale stálo to za to.Mým životním údělem je asi čekání na štěstí.
Jsem moc ráda,že jsem Vás našla a všem přeji životní sílu a odvahu jít dál i s tou bolestnou láskou k našim dětem.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: