Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 potrat
 pata   12.07.2007   13:55:11 
 RE: potrat
 Janka   13.07.2007   10:07:49 
 RE: potrat
 pata   06.09.2007   20:05:36 
 RE: potrat
 iva   22.07.2007   20:49:51 
 RE: potrat
 pata   13.07.2007   15:34:49 
 RE: potrat
 andrea   13.07.2007   10:00:29 
 RE: potrat
 pata   13.07.2007   15:37:48 

  Titel : RE: potrat
Autor: pata  ()     Datum:  13.07.2007 15:34:49

Ahoj Janka,
aj ja som si hovorila, ze sa nebudem bat pri druhom tehotenstve. Bala som sa , ale nahovarala som si, ze ten prvy potrat zapricinili stresy pri skuskach, z toho dovodu som studium prerusila, hned ako som sa dozvedela, ze som tehotna, ale ten moj prekliaty 21 tt som asi ani nezila, stale som sa pozorovala, mam pohyby, nie su to len creva atd., nastastie vsetko dobre dopadlo. ri 3 tehotenstve som si myslela, ze to bude tiez v poriadku ako 2-krat. Teraz vsak mozem povedat, ze asi donosenie mojho syna, bolo tou nahodou, za ktoru Bohu velmi vdacim. Do 4 tehotenstva som sa velmi nehrnula, nie kvoli tomu, ze by som nechcela dieta, po ktorom strasne tuzim, ale obavam sa toho strachu. Syncek stale rozprava, ze chce mat braceka alebo sestricku, dokonca aj mna uz prehovoril, takze sa o to zacneme pokusat uz tento mesiac. Len co o tom teraz pisem, uz mam ten strasny pocit ako keby som bola tehotna, strasny pocit strachu, ze zase pridem o dieta, ktoreho pohyby tymi malinkymi nozickami budem citit, ktoreho budem vidiet mozno len na sone a bat sa ze ho nikdy neuvidim, ze zase prestane bit srdiecko a najviac toho, ze ak sa tato moja obava zase stane realitou uz sa nikdy neodhodlam na tehotenstvo aj z toho dovodu, ze uz to bude 3 cisarsky a pri 2 som mala komplikacie.aktualne.centrum.sk/pocasie/elmi sme chceli mat 3 deti, teraz by sme boli stastni keby boli dve.
Bat sa budeme stale.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: