Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 spokojenost se zmenilo v bolest!
 Markéta   14.08.2007   18:30:21 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 monika   15.08.2007   10:03:34 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 pata   14.08.2007   20:39:41 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 Barča   15.08.2007   09:59:12 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 Markéta   17.08.2007   18:31:47 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 Barča   20.08.2007   08:38:06 
 RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
 dagmar   19.08.2007   09:37:45 

  Titel : RE: spokojenost se zmenilo v bolest!
Autor: Markéta  ()     Datum:  17.08.2007 18:31:47

Barco, vim presne jak ti ted je a je mi to moc lito. Nam umrelo miminko po trech tydne narozeni pred rokem. Bylo to nejstrasnejsi obdobi pro me, ktere uz nechci znovu zazit! Doktori nam rikali ze jedine co si muzeme udelat je pres genetistu mutace, ale stale mame tech 25? rizika, to znamena jedno dite ze ctyr se nam muze nariodit postizene, ale u nas mi to pripadne 100%. Ted az podruhe co jsem tehotna mi rekli, ze se muze zkusit pres genetistu vybrat anormalni gen a mit zdrave dite, ale nevypada to dobre mezi partnerem. Rozchazime se a to dost vazne a ja uz nemam silu dal bojovat. Citim ze to neni clovek pro me a ze veci se vzdycky stavaji z nejakeho duvodu. Nevim jak to vsechno zvladnu, protoze je mi dost mizerne. V pondeli me ceka provokovany porod a hrozne tri dny v nemocnici a potom nasleduje hledani noveho zivota!
Pokud mas Barco vedle sebe cloveka, ktereho milujes a ktery te respektuje a miluje take....nevzdavej to a vaz si toho! Neni jednoduche najit dobreho cloveka na tomto svete!!!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: