Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 naděje....
 Jana   15.01.2008   23:34:31 

  Titel : naděje....
Autor: Jana  ()     Datum:  15.01.2008 23:34:31

zdravím všechny, nahlížím po dost dlouhé době,jeden čas jsem tu byla denně a četla všechno.Zhruzou jsem zjistila,kolik přibylo obláčku a příspěvku,stihla jsem pročíst jen pár,a je mi z toho strašně moc smutno kolik dalších dětiček muselo odejít.Opravdu je to moc,a nikdy nepochopím PROč se to děje...
I mě odešla holčička Adelka 20.2.2006...už to budou 2roky, a přitom je to jak před měsícem. Dnes to pořád bolí,ale už trochu jinak,není to ta řezavá bolest,ale bolest v hlouby srdce tam vzadu a někdy se mi to vrátí,a pak to zase ustoupí..mám ji prostě v srdci pořád tu mou holčičku a je to náš andílek a doufám že drží ochranou ruku nad námi všemi.
Dostala jsem šanci být zase štastná,proto hlavně píši,aby jste se nevzdávali. Před rokem 14.3.2007 se mi narodil chlapeček Ondra a je to muj poklad,strašně ho miluji a pořád ho líbam a nosím na rukou...je to takový mamánek jak ho rozmazluji... ale to se musí :o))
Víte taky jsem myslela,že to nezvládnu,ale zvládla jsem to a vy to také zvládnete,ono ani nic jiného nezbyde.Jen to chce čas a určitě se také dočkáte svého štestíčka...přeji vám z celého srdce at se vám to vyplní a nepřestante prosím doufát...to maličké vám to vše pak vrátí.
vše nej a hodně hodně sil sil...lehké to nebude,tak se držte ..myslím na vás a modlím se.....
A ty moje Adelko,myslím na tebe,miluji tě a děkuji,že na nás dohlížíš...jsi naše princeznička...pa maminka,tatínek...Terezka a Ondrášek...

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: