Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 DIANKA
 andrea   24.01.2008   00:23:55 
 RE: DIANKA
 P.   24.01.2008   10:48:31 
 RE: DIANKA
 P.   24.01.2008   10:48:51 
 RE: DIANKA
 andrea   24.01.2008   16:15:00 
 RE: DIANKA
 P.   24.01.2008   21:35:38 

  Titel : RE: DIANKA
Autor: andrea  ()     Datum:  24.01.2008 16:15:00

ahoj Dianka bola krasne dievcatko nepriberala ako by mala atak sme boli na vysetreniach v nemocnici vysledky neboli dobre vtedy som to este nevedela ale napriek tomu nas pustili domov s verdiktom je zdrava kde my tyzden na to zomrela v postielke snazila som sa ju zachranit dokial prisla zachranka ale bolo to marne malu zobrali do nemocnice bez nas uplna ignoracia rodicov my sme isli za nou do nemocnice a tam nam povedali tu najhorsiu vetu , ktoru nikomu neprajem aby pocul Zial bohu snazili sme sa ale vasej dcerke sme nepomohli vies co sa ai v tom momente s tebou deje keby tam nebol aj moj milovany manzel neviem zrutila som sa a potom ten prichod domov velke prazdno ale museli sme ist dalej mali sme doma trojrocneho Jurka , ktory ju nadovsetko miloval a pytal sa kedy sa vrati dokazali sme mu to povedat az po 6 tyzdnoch ze Dianka odysla do nebicka Diagnoza SIDS hoci vieme ze tam bola aj metabolicka porucha a mozno by sa jej dalo pomoct ale to uz sa neda Dianka nas opustila 25.1. 1997 a nam sa podarilo mat dalsie dietatko narodil sa nam Simonko 21.11.1997 bolo to 10 mesiacov co nas Dianka opustila a naozaj nam vsetku lasku vracia dvojnasobne ako keby citil ten moj zial ked bol v brusku je velky dobrak a neskor 24.3.2000 sa nam narodil posledny syn Matusko mam krasnych synov ale Dianka nam velmi chyba

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: