Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Druhá ztráta
 Natálka   04.02.2008   14:39:07 
 RE: Druhá ztráta
 Katarína   12.02.2008   13:53:17 
 RE: Druhá ztráta
 lea   05.02.2008   23:42:22 
 RE: Druhá ztráta
 pata   04.02.2008   14:42:05 
 RE: Druhá ztráta
 Milena   05.02.2008   19:21:54 

  Titel : RE: Druhá ztráta
Autor: lea  ()     Datum:  05.02.2008 23:42:22

ahoj Natalka,vies aj ja som natom bola tak,ako ty teraz.ja som potratila dva krat tiez,a tiez to bolo ten isty cas presne o rok.tak som nestracala nadej a vravela som si ,ze sa vzdy plati pockat a zase vyskusat.tiez som plakala stale a myslela nato,no pride den ked budes zase tehotna a budes pocitat tyzdne za sebou a ocitnes sa pri poslednou a to pri porode.ja som sa bala tiez otehotniet no nikdy som nepomyslela,ze nechcem uz nikdy.mam dvoch anjelikou v nebicku a som stastna,lebo teraz je primne krasny zdravy syn 15 mesacny a nesmierne dakujem bohu.tiez som si hovorila,preco ja,co som spravila,nie je to o nicom inom,len o NADEJI.vermi cas to vylieci.neplanuj si kedy by si chcela aby sa narodilo.proste pockaj kolko musis,od potratu(alebo pododbne)a daj sa dotoho.teraz mi neveris,no uveris.budes poznat aj radost a lasku od tvojho dietatka.pa drzim ti palce.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: