Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Tak som to dostala zo seba von...
 Nana   28.01.2008   22:11:37 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 SONA   31.01.2008   17:06:05 
 Pre nanu.
 Monika   30.01.2008   18:01:38 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 nina   30.01.2008   12:28:45 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 mima   30.01.2008   09:13:43 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 Nana   06.02.2008   12:25:30 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 mima   13.02.2008   13:31:13 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 Nana   06.02.2008   14:12:58 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 jeane   07.02.2008   18:18:38 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 evik   07.02.2008   19:27:23 
 RE: Tak som to dostala zo seba von...
 Katka   30.01.2008   14:16:14 

  Titel : RE: Tak som to dostala zo seba von...
Autor: Nana  ()     Datum:  06.02.2008 14:12:58

Reakcie na článok...najťahšia voľba v živote ženy
_____________________________________________________

Najťahšia voľba v živote ženy....interupcia pre VVCH
Ešte v decembri som uverejnila tento článok na webe.
Pôvodne bol trošku v inej forme a mal iný obsah.

Ako prešiel čas, zmenilo sa aj niečo vo mne...
Dozrievam, začínam chápať prečo sa to stalo, snažím sa ľudí v dobrom vystríhať...

V čase keď som príspevok uviedla som dala možnosť reagovať zaslaním príspevku priamo na blog.
Nakoľko mi však začali ľudia neuveriteľne ubližovať : , (( zrušila som to.
Zápár jednotlivcov však napísalo teplá ľudské slová, ktoré pohľadili moju ubolenú dušu...tu je niekoľko z nich.
Týmto chcem vysloviť svoje - ďakujem.


( Správa z webu: vybrané príspevky od citlivých )

Nedovolili ste diskusiu k Vasmu clanku o interupciach. Aj tak sa chcem vyjadrit, prepacte, ak Vas tym obtazujem. Velmi som sa rozplakal pri citani tohoto clanku. Hoci nemam podobnu skusenost, a teda nechapem, ako ste napisali, snad sa viem aspon trochu vcitit. Nehovorim interupciam ano ani nie...najma v pripade postihnutia dietatka...len si kladiem otazky, na ktore nemam odpoved. Je spravne priviest na svet postihnute dieta, ktore bude pravdepodobne cely zivot trpiet? Je spravne upriet zivot dietatu, ktore uz raz bolo pocate, a laska jeho bliznych mozno spravi z jeho zivota ten najkrajsi? Neviem, nechcem sudit...nie som pan Boh, alebo kto. Je to tazka tema...clovek ma moc davat i brat zivot...a to je najvaznejsia pravomoc na svete. Neviem, preco to vlastne pisem, nehovorim ano ani nie. Ale Vas clanok ma hlboko dojal...tak sm chcel reagovat...Zelam Vam vsetko dobre.
__________________________________________________________________________________
Ahoj, tvoj prispevok je krasny a neuveritelne hlboko smutny zaroven. vies, som mamou 16 mesacneho dievcatka, ktore sa narodilo po uzasne krasnom, bezproblemovom tehotenstve, narodilo sa v klude, pokoji a teda rodilo sa pocas uzasneho pohodoveho porodu...a plne zdrave. a ja kazdy den za nu dakujem. nie som veriaca, a tak dakujem vsetkemu dobru tohto sveta, ze mohla, moze byt taka, aka je a jedinou mojou tuzbou je, aby bola vzdy zdrava, stastna. odkedy vo mne zacala existovat, som stastnym clovekom. a tak casto myslim na tych, ktori taketo svoje stastie stratili, ci uz definitivne alebo musia denne celit tomu, co si ani ja iste nedokazem predstavit. Ja ti za tento tvoj prispevok dakujem, uprimne. pretoze je v nom cit a dobro :-) klara __________________________________________________________________________________
Dobry den, chcem Vam vyjadrit aspon takymto sposobom svoju podporu a lutost v tejto tazkej situacii. Dost chapem, o com pisete, mam za sebou skusenost podobnu, spred 8 rokov. Dnes mam nastastie svoju krasnu 3-rocnu dcerku a som stastna. Prajem Vam vsetko dobre a hlavne vela sily, aby ste uniesli tuto tazku situaciu.
__________________________________________________________________________________
Ahoj, tento tvoj blog o VVCH a interupcii mi pripomenul stranku www.anjeliky.sk, ale asi poznas. A ak nie, tak spoznas :). A dufam, ze opat niekedy budete obaja stastni. Neviem si totiz taketo nieco ani predstavit zazit. martin

__________________________________________________________________________________
Viem o čom píšeš.. prežila som si to aj ja so svojou rodinou...je tomu už 9 rokov.. ale nikdy na ten nekonečný smútok a bolesť nezabudnem.. ak chceš napíš mi na meil, porozprávame sa,, presne i ja som mala skúsenosť s doktorom čunderlíkom o ktorom píšeš aj ty.. neskutočný človek,, odvtedy už mám dalšie dieťatko.. až to ma postavilo na nohy,, a tento doktor ked ho pravidelne sonom kontroloval, sa doslova tešil s nami, že je všetko v poriadku .. že v brušku rastie zdravé dievčatko..))) dnes viem, že to bolo najlepšie rozhodnutie mať dalšie dieťa, aj ked trvalo skoro tri roky, kým som sa k tomu odhodlala.. veľmi mi tvoj príbeh pripomína ten môj.. ahoj a veľa šťastia.. neboj,, neni na svete všetko len čierne,, prídu aj krásne dni,, uvidíš,, ja som tiež nechcela veriť,, a dnes som šťastná..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: