Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Smutek znovu a znovu
 Milena   04.06.2008   20:35:25 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Denisa   06.06.2008   22:22:14 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Milena   07.06.2008   10:40:58 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Viera   07.06.2008   16:22:38 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Viera   06.06.2008   15:41:19 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Ála   04.06.2008   20:56:40 
 RE: Smutek znovu a znovu
 Tereza   05.06.2008   23:45:49 
 RE: Smutek znovu a znovu
 pata   06.06.2008   19:37:09 

  Titel : RE: Smutek znovu a znovu
Autor: Denisa  ()     Datum:  06.06.2008 22:22:14

Ahoj Mileno
Tvoje riadky nenechali ani moje oči suché..., zasielam Ti veľa objatí. I mne chýba fyzický kontakt s dcérkou Vivien, vzájomné láskanie, čo nám nebolo dopriate mi bude chýbať už po celý život.

No precitla som hlboko v duši, že kontakt a iné podobné pocity, ktoré nemôžem dať už jej, môžem venovať ďalším deťom (a to nielen vlastným...).
Môj život bol obdarovaný krstným dieťatkom, dievčatkom Eliškou, ktorá sa ako osud chcel, narodila dokonca 4.6.2002 (v deň kedy moja Vivien). Jej maminku som spoznala práve cez stránky anjeliky, od začiatku sme boli spriaznené duše a o necelý rok na to ako sme sa spoznali, sa jej narodila dcérka Eliška, ktorej môžem byť pyšnou krstnou mamou.
Cez Elišku si neraz spomeniem na moju Vivien, všetko čo už dokáže, celý jej vývoj sledujem a nesmierne sa jej teším. Každý obrázok, ktorý pre mňa namaľuje..., každý darček, čo jej môžem pripraviť je krásny zážitok, balzamom na moju dušu.

Preto možno sa v tvojom blízkom alebo úplne vzdialenom okolí nájde dieťatko, ktoré síce rozhodne nebude náhradou za Milenku, ale možno aspoň tým balzamom na tvoju dušu, najmä vtedy keď budeš môcť pre to dieťatko niečo urobiť, či niečím ho potešiť.


P.S. Porovnávanie všeobecne, ako aj porovnávanie detičiek je veľkým jedom, ak sa dá vyvaruj sa toho, robí to človeka len nešťastným.
Majdička je úplne iná a tvoja Milenka bola taktiež jedinečná, nezmeniteľný zákon prírody.



  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: