Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 ?alší anjelik je Samko
 ada   26.07.2008   17:05:47 
 RE: ?alší anjelik je Samko
 Michaela   28.07.2008   17:14:24 
 RE: ?alší anjelik je Samko
 evka   29.07.2008   22:03:59 

  Titel : RE: ?alší anjelik je Samko
Autor: evka  ()     Datum:  29.07.2008 22:03:59

Milá Ada, je mi moc líto, že muselo odejít další miminko, malý Samko. Náš syn se narodil ve 32tt, je zdravý a zatím je vše v pořádku. V porodnici se mnou ležela maminka, která porodila chlapečka ve 26 tt (600g) a také přežil a nakonec si ho odnesli domů. Tím bych nerada tvé kamarádce nějak přitížila, ale spíš chci říct, že když má miminko odejít, tak to tak bude a když ho mají zachránit, tak přežije i menší a třeba nemocné. Mám známou, které umřel chlapeček 5 hodin před plánovaným porodem (vše bylo v pořádku a dosud nezjistili vlastně proč umřel), mě zemřela v bříšku holčička ve 29 tt a také není příčina zjištěna. Do některých věcí prostě nevidíme a nevíme proč se to tak stalo, zbývá nám jen věřit, že to tak mělo být. Přeju tvé kamarádce hodně síly a podpory nejbližších, aby se ta bolavá rána v srdíčku aspoň trošku zahojila.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: