Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 1.výročie
 Janka   31.07.2008   14:08:04 
 RE: 1.výročie
 ludmila   02.08.2008   09:36:32 
 RE: 1.výročie
 Janka   04.08.2008   19:11:13 
 RE: 1.výročie
 ludmila   04.08.2008   21:40:35 
 RE: 1.výročie
 ada   01.08.2008   19:12:21 

  Titel : RE: 1.výročie
Autor: ada  ()     Datum:  01.08.2008 19:12:21

Milá Janka, napísala si to tak krásne, až mi stekajú slzy po tvári... naša Lucka by v auguste už mala 4 roky a tiež je tá spomienka stále bolestivá...jej sestrička Ivetka sa na ňu tak veľmi tešila....teraz má malého bračeka, ale sestrička jej stále chýba....prajem ti krásne tehotenstvo a radosť z dieťatka
ada
Janka napisal/a:
-------------------------------
Moja zlaté malé dievčatko. Janička dnes je to presne rok, čo som a musela porodiť.Vedela som, že už Ti nebije srdiečko. Boli to pre mňa tie najťažšie chvíle v mojom živote. Tento týždeň som celý taká napätá. Stále na to myslím a hlavne na Teba. Nikdy na Teba nezabudnem stále budeš v mojom srdiečku žiť so mnou. Ale takisto aj s Tvojim ocinom a malou sestričkou Mariankou, ktorá sa a stále nevie dočkať, kedy sa k nám vrátiš z nebíčka. Je to veľmi ťažké jej to vysvetliť. Ver mi všetkým nám moc chýbaš. Dnes presne po roku sa Ti narodil Tvoj malý bratranček Shimonko. Asi to tak malo byť. Tak to je na tom svete zariadené.
Všetci a do nebíčka ešte raz veľmi, ale veľmi pozdravujeme Tvoja maminam, ocino, sestrička Marianka a malé bábätko, ktoré momentálne čakám. Strašne moc nám chýbaš, Ty náš malý zlatý anjelik.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: