Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 ako zit dalej?
 maminkaV   28.08.2008   01:40:58 
 RE: ako zit dalej?
 ivana   22.09.2008   13:22:07 
 RE: ako zit dalej?
 Monika   28.08.2008   06:15:28 

  Titel : RE: ako zit dalej?
Autor: ivana  ()     Datum:  22.09.2008 13:22:07

Ahoj.No kedze ja som pochovala mojho synceka viem co prezivas.U mna to bolo prvorodene dieta o to vacsia bolest.........netvrdim ze ta to boli menej,ale nakolko ja nemam ziadne ine dietatko o to viac som lipla na malickom....moj syncek zomrel pre nedbanlivost lekarov s cim sa stale nedokazem aj napriek roku vyrovnat....ako dalej?????no sama netusim....aj moje okolie ma pocit,ze cas to vylieci,ale ja mozem s urcitostou napisat ze cas mozno otupi,ale nikdy,nikdy nezabudnem.........chodenie na cintorin je jednina vec co mi po malom ostala no ako sa pise zit sa musi. Mam nastastie skveleho manzela,ktory ma potrebuje aspon tak mi to nastastie dava citit /myslim ze sa tak nejak snazi pomahat mi/,ale ucinkuje to ...vrhla som sa do prace a tak ,ale neprejde den co by som na maleho nemyslela..........od vtedy som 2x potratila co taktiez neprida,ale proste nejak sa snazime.....ty mas deticky,ktore ti daju dostatok sil na zvladnutie situacie......lahke to nie je,ale verim,ze ty tak ako aj ja raz budeme drzat do nase vytuzene dietatko a potom si napiseme a navzajom sa potesime ok????prajem len a len to naj a drz sa ..ivana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: