Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 pre anjelika Janku
 Janka   12.01.2009   12:25:21 
 RE: pre anjelika Janku
 Katka22   12.01.2009   12:55:21 
 RE: pre anjelika Janku
 Janka   12.01.2009   18:17:05 

  Titel : pre anjelika Janku
Autor: Janka  ()     Datum:  12.01.2009 12:25:21

Moje zlaté dievčatko, včera som sa s Tvojim bračekom vrátila z pôrodnice. Narodil sa na Tri krále. Ver mi zlatíčko moje veľmi mi je smutno za Tebou. Tak strašne by som chcela mať aj Teba pri seba. Keď sa malý Marco narodil a prvý krát som ho zbadala tak sa podobal na Tvoju staršiu sestričku Marianku, no a včera keď sme odchádzali z pôrodnice a dala som čiapočku na uväzovanie tak som v ňom videla Teba. Bola to neuveriteľná podoba. Má takisto tmavé vlásky ako by si bola mala Ty. Odpusti mi dievčatko moje, že som nedokádzala Teba ochrániť od toho zlého konca, že si musela Ty od nás odísť, resp. si sa nám zomrela ešte v mojom brušku. Vermi moc mi je to ľúto a dennodenne na Teba myslím. Moc nám chýbaš a moc moc a ľúbime Tvoja mamina a ocino a Tvoja sestrička Marianka a braček Marco Ti posielajú do nebíčka milóny pusiniek.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: