Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 naši anjelikovia
 inneska   03.02.2009   17:34:23 
 RE: naši anjelikovia
 Anka   12.02.2009   09:04:31 
 RE: naši anjelikovia
 inneska   19.02.2009   23:59:24 

  Titel : RE: naši anjelikovia
Autor: Anka  ()     Datum:  12.02.2009 09:04:31

Milá Inneska,
viem, ako veľmi bolí strata svojho jediného a ešte aj prvého synčeka...
Nám sa to stalo pre 4 rokmi, je to hrozné, akoby som čítala to, čo cítim presne ako ty...
Je mi, ver mi, ešte teraz každučký deň do plaču- aj si veru poplačem- náš synček a tvoj, milá Inneska, vždy zostane
našim najväčším zlatíčkom- dokiaľ žiť budeme...
Popritom sa nám po 14 mesiacoch od narodenia JURKA narodila Natálka- no už som to tu písala, a možno som zlá maminka, no srdiečko má rado stále oboch- nie len Natku- mám ho otvorené pre oboch a nikdy sa to nezmení...
Prajem aj tebe, aby si nikdy nezabudla na to najkrajšie, čo ste spolu prežili, aj keď možno len v brušku, vždy si spomeň, poplač a uľaví sa- veľa sa rozprávaj- ja verím, že nás synček určite počuje a ochráni nás od zlého
inneska napisal/a:
-------------------------------
nechápem, prečo stále pribúdajú nový a nový anjelikovia...je mi z toho do plaču...prečo musia odchádzať tie malé krehké neviniatka..ani nezačali žiť, a už museli odísť...toto asi nikdy nepochopím...
je to moc smutné...sama mám už 6 mesačného anjelika..dlhý 6 mesiacov som tu sama na tomto svete, bez môjho chlapčeka...
a tak moc mi chýba..strašne moc...
naši anjelikovia, snád sa máte v nebíčku velmi dobre(hoci pri vašich maminkách by vám bolo asi lepšie)a ste tam spokojní a dohliadate na nás a svojich bračekov a sestričky...moc nám všetcia chýbate a nadovšetko vás ľúbime...
Paťko, ja ťa ľúbim nadovšetko na svete, vždy budeš môj prvý chlapček, synček môj milovaný...posielam ti do nebíčka veliké objatie a tisíce sladkých božtekov...

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: