Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   06.08.2009   15:06:02 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Martina   07.08.2009   09:47:46 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   08.08.2009   08:18:17 

  Titel : RE: Anjelik LUKÁŠKO
Autor: Martina  ()     Datum:  07.08.2009 09:47:46

Ahoj Ivetka,
Viem si predstavit ako sa musis citit, ale musis byt silna.Chce to cas a prejde to . a mas spomienky zo sono vies ako tvoj anjelik vyzera je v nebicku a strazi Vas vsetkych.
Mne na moje narodeniny oznamili ze som tehotna bolo to nieco uzasne taky krasny darcek.O dva tyzdne som isla na prve sono . Videla som tam dva male fliaciky a strasne som sa tesila ze hned prve tehotenstvo a take stastie dvojicky. mala som ist do poradne o mesiac 28.7. Ale nebolo mi to sudene. 23.7. jula sa so mnou rozlucil 1 anjelik bola som velmi smutna ale doktor vravel ze druhe babatko je v poriadku tak som sa tesila ze aspon to jedno. 28.7. som isla do poradne a doktor mi povedal ze dietatku nebije srdce.bola som v 7 t.t. zrutil sa mi svet. viem ze to co si prezila ty muselo byt horsie uz sa prakticky mal narodit. Ale nebud smutna. muselo to tak byt a pan Boh si ho povolal k sebe aby Vas vsetkych strazil. Potreboval anjelika a vybral si prave toho tvojho. Viem ze to nie je velka utecha ale mysli na to ze niekde tam hore je mysli na Vas a pozera sa. Drz sa a mysli na to ze mas este jedno krasne dietatko ktore ta potrebuje. a ked budes smutna tak mu budes sposobovat bolest. tes sa z toho ze mas ludi okolo seba ktori ta maju radi a uvidis ze vsetko bude dobre.
S pozdravom Martina

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: