Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   08.09.2009   22:01:10 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 denisa   10.09.2009   09:18:09 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   14.09.2009   15:13:16 

  Titel : Anjelik LUKÁŠKO
Autor: Iveta  ()     Datum:  08.09.2009 22:01:10

Ahojte Anjelikovia naši,
je september a ja rozmýšlam,čo robíte asi v nebi.V septembri pred 3 rokmi sme prišli o Teba Anjelik náš maličký.Mal si byť naším druhorodeným dieťatkom a ja ťa aj tak beriem,ako druhorodený(á).A asi si tam nechcel byť sám a preto odišiel za Tebou náš štvrtorodený Anjelik Lukáško.Dnes to je 11 týždňov,odkedy leží v hrobčeku na cintoríne a 12 týždňov odkedy sa narodil.Cez slzy nevidím ani čo píšem.Len Vy dvaja viete,ako Vás moc milujem a prosím Vás stále o odpustenie.Jedna dobrá pani mi povedala,že každý pri svojom počatí,má predpovedanú dlžku svojho života od pána Boha.Ale aj tak si myslím,že keby som možno niečo urobila,išla skôr do nemocnice,alebo cítila,že ste nespokojný v mojom lone,mohli ste tu byť teraz s nami.
ODPUSTITE MI MOJI MILOVANÍ,MÁM VÁS VO SVOJEJ MYSLI,VO SVOJOM SRDCI,VO SVOJEJ DUŠI..........MAMINA

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: