Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Přerušení těhotenství
 Martina   07.10.2009   14:37:39 
 RE: Přerušení těhotenství
 radka   25.11.2009   21:04:02 
 RE: Přerušení těhotenství
 Mirka   08.10.2009   23:29:15 
 RE: Přerušení těhotenství
 Žanet   08.10.2009   08:47:49 
 RE: Přerušení těhotenství
 aurri   08.10.2009   08:40:06 

  Titel : RE: Přerušení těhotenství
Autor: Mirka  ()     Datum:  08.10.2009 23:29:15

Ja som to mala rovnaké, strach a hrôza... po roku som zostala tehotná, na rizikovom, vyzeralo to na začiatku veľmi zle,mala som kontrakcie už v 1.mesiaci a ja som cítila iba strach, nevedela som sa tešiť a keď, tak len na chvíľku. Bála som sa aby sa to znovu nezopakovalo, bojím sa stále hoci už som v polovici 5mesiaca ale už sa aj teším, som stále doma, cítim pohyby, keď mi je lepšie, vyberám na internete kočík a vecičky... Keď máte milujúceho manžela (čo ja nemám) dá sa to zvládnuť, musíte len prekonať strach čo bude na začiatku, nič nepodceňujte, ak by boli komplikácie hneď choďte k lekárovi (ja musím brať od začiatku Duphastol). Okrem toho 3mesiace sú málo, počkajte do Vianoc, alebo aj trošku dlhšie a keď sa dokážete usmiať príde aj bábätko. Želám Vám veľa šťastia a ak by ste sa chceli porozprávať, tak mi napíšte na: kubenikova@palmsoft.sk

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: