Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Davidko
 judita   18.10.2009   10:36:30 
 RE: Davidko
 Lucy   24.10.2009   21:47:20 
 RE: Davidko
 Mirka   18.10.2009   14:29:54 

  Titel : Davidko
Autor: judita  ()     Datum:  18.10.2009 10:36:30

Dnes je presne mesiac tomu, že náš malý synček Dávidko nás opustil navždy a presne 5mesiacov, že som ho porodila. Takže narodil sa 18.5.2009 a do nebíčka odišiel 18.9.2009 presne na narodeniny svojho otecka. Stále si neviem zvykať na to, že nie je medzi nami a zo dňa na deň ma to viac a viac bolí. Za tie 4mesiace sme skoro 2mesiace boli v nemocnici. Bol choručký, ale ja som tomu nikdy nechcela uveriť a ani teraz...Stále si hovorím, že za to môžem len ja. On mal problémy s hrubým črevom. Počas tehotenstva sa mu to črievko nevyvinulo tak ako by malo a museli sme čakať kým mu to narastie. Bolo mi povedané, že pravdepodobne je to kvôli tomu, že tie prvé 3mesiace som mala chrípku a v tedy sa vyvíjajú vnútornosti dieťatka. Chodila som k obvodnému ako aj k ženskej, že som chorá a potrebujem lieky, načo ma vždy posielali domov s tým, že som tehotná a žiadne lieky nemôžem brať ani paralen. Až keď nás Dávidko opustil mi jeden lekár povedal, že lekári mi zle poradili, a mohla som kľudne brať antibiotiká. Takže, keby som ich brala malý by nebol chorý a bol by ešte stále s nami a to je natom to najhoršie.Ja nie som lekárka a namohla som vedieť a tým som mojou nevedomosťou malého poslala tam kde je teraz.Strašne moc som sa neho tešila a ešte viac som ho ľúbila a ľúbiť budem. On je môj jediný...a dúfam, že čoskoro budeme zas spolu. Dávidko veľmi ťa ľúbím a chýbaš mi. Posielam ti veľa-veľa pusiniek do nebíčka a mamina dúfa, že tam kde si,ťa už nič nebolí a si šťastný.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: