Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   18.10.2009   23:15:03 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 sakti   21.10.2009   13:44:26 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   21.10.2009   22:26:29 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Andrea   26.10.2009   20:30:30 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 helen   30.10.2009   19:59:22 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Janka   27.10.2009   19:11:55 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Iveta   26.10.2009   22:05:36 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 Andrea   27.10.2009   21:16:50 
 RE: Anjelik LUKÁŠKO
 duška   19.10.2009   08:36:48 

  Titel : RE: Anjelik LUKÁŠKO
Autor: Janka  ()     Datum:  27.10.2009 19:11:55

Milá Andrejka a Ivetka, ja som tiež mamina anjelika. Moja dcérka zomrela pred dvomi rokmi. tiež si presne pamätám jej posledné pohyby. Fakt si to každá matka uvedomí možno s odstupom času, lebo keď som sa to dozvedela, že moje dievčatko už nežije, tak sa mi zrútil celý svet, ale potom s odstupom času som si to všetko premietala, čo bolo, ako bolo.
Keď sme išli za pánom farárom tak som mala oblečené čierne šaty a vtedy si ma všimla jedna staršia pani /inak veľmi dobrá a mám ju rada/, tá na druhý deň povedala ani nie mne, ale mojej sestre, aby sme za našim dievčatkom nenosili smútok, pretože keď sme oblečené v čiernom tak ona nás z nebíčka nevidí. Vraj to vidí iba ako jednu machulu,a vtedy ešte povedala, že ja ako mama anjelika by som nemala jesť prvé čerešne. Tak sa jej sestra opýtala, že prečo no a ona na to, že vraj im to raz rozprával na púti jeden kňaz, že raz pán Ježiš v nebíčku rozdával anjelikom čerešne a dievčatku, ktoré bolo posledné nedal, hoci načahovalo ručičky, len jej povedal,že tebe nemôžem dať lebo tebe ich mamička spapala na zemi. Od vtedy je to už dva roky, verte mi ale nedá mi zjesť prvé čerešne vždy ich nechávam môjmu dievčatku do nebíčka, bolo tak aj vtedy, hoci som bola opäť tehotná. To patrí mojej dcérke Janke a vždy to tak bude. čaute a držte sa je nás strašne veľa a teraz v týchto dňoch prežívame to najhoršie obdobie.
Janka moja zlatá veľmi a ľúbim a chýbaš mi z roka na rok zo dňa na deň viac a viac. Ahoj Tvoja maminka.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: