Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Ďakujem
 judita   22.01.2010   13:01:56 
 RE: Ďakujem
 Mirka   23.01.2010   14:16:00 
 RE: Ďakujem
 Judita   23.01.2010   19:00:28 
 RE: Ďakujem
 Simba   22.01.2010   16:36:55 
 RE: Ďakujem
 Judita   23.01.2010   19:15:54 
 RE: Ďakujem
 Michaela   25.01.2010   09:29:59 
 RE: Ďakujem
 judita   28.01.2010   14:55:39 
 RE: Ďakujem
 Jana   22.01.2010   13:28:05 
 RE: Ďakujem
 Judita   23.01.2010   18:59:55 

  Titel : RE: Ďakujem
Autor: Judita  ()     Datum:  23.01.2010 19:15:54

Áno Simba. Čítala som a aj tebe ďakujem za príspevok. Možno máš aj pravdu, že druhé dieťa pomôže...uvidíme čo bude. Zatiaľ ešte nad takými vecami nerozmýšľam. Najprv ešte s manželom chcem ísť na genetické vyšetrenie. Neviem či som už niekde písala čo bolo s malým. Keď sa narodil bolo všetko OK. Druhý deň nastali komplikacie, nechcel papať a stále plakal a grckal. Zistili, že hr. črevu sa mu nevyvinulo a je tenké ako ceruzka. Museli ho operovať. Mal vonku vývody. Aj hrubé aj tenké črevo. Používali sme sáčky a do plienky akurát tak len cikal. Do hrubého čreva som mu musela cez striekačku každý deň púšťať fiziologický roztok. Po mesiaci keď nás púšťali domov z nemocnice tak mi lekárka povedala aby som ho mala veľmi rada, lebo malý bude s nami len krátko nakoľko má aj cystickú fibrozu. Konečná. Začali sme chodiť na vyšetrenie (chlorody v pote) Tri krát sme boli, tri krát NEGATÍV nemal tú škaredú chorobu. Lekárka povedala, že malý nikdy ani nemal v nemocnici sa asi pravdepodobne pomýlili. Veľmi sme sa tešili, ale krátko. Prestal papať. Zas sme boli mesiac v nemocnici a stále na infúzkách. Musel ísť na ďalšiu operáciu. Povedali, že to nie je vážne. Operácia bude trvať dve hodinky. Trvala č hodiny. Došiel chirurg a povedal, že malému museli na troch miestach rezať aj tenké črevo, ale už je všetko v poriadku, že musíme len čakať. Ten deň malý nebol stabilizovaný, ani druhý atď. Teraz ako to píšem veľmi plačem, lebo znova to celé prežívam. Namiesto neho dýchali stroje a všade hadičky. Stále len spal a rástol. Postupne mu odchádzali všetky orgány a ja som už koncom vôbec nespoznávala svojho malého Dávidka. 17 septembra som išla za kňazom a zobrala som ho do nemocnice aby malého pokrstil a ako keby len na to čakal. 18 septembra o 11.15hod. nás opustil a do nemocnice ma nikto ani nezobral aby som sa s ním rozlúčila. Museli mi zavolať sanitku, lebo som bola ako nepríčetná. Preto mám na celý svet taký názor aký mám, lebo som videla Dávidka ako zo dňa na deň je to s ním horšie a horšie. Dúfam, že Vám to mamičky nevadí, že som to napísala. Nemôžem ďalej písať, lebo už veľmi plačem.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: