Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Tomasovi, Rozarce a miminku
 sakti   24.01.2010   20:27:53 

  Titel : Tomasovi, Rozarce a miminku
Autor: sakti  ()     Datum:  24.01.2010 20:27:53

Tomasku, milacku promin, promin, ze mi to doslo az ted, po tak dlouhe dobe, ja na tebe uplne zapomnela, zapomnela jsem, ze ty jsi vlastne muj prvni andilek, moc me to mrzi, ze to trvalo tak dlouho, nez me to trklo...ve stinu tve sestry, ktera se v mem brisku zdrzela o moc dele, nez ty, jsem zapomnela, ze tys odesel jako prvni...miluju te stejne moc jako tvoji sestru a vim, ze vy dva se ke mne jeste vratite a bude nam dopran spolecny zivot...posilam vam obema moc lasky a polibeni a drzte mi, prosim, palce, at poznam ten pravy cas, kdy...
zaroven posilam lasku tobe, podzimni miminko, ktere uz se k nam nevratis a narodis se nekde jinde, taky te moc miluju a dekuji i za tu kratkou chvili, kdys byla v mem brisku a moc dobre vis, ze jsme se nedavno potkali a tvoje mamka se mi moc libila, tak preju at je na tebe hodna a treba se jeste nekdy setkame...
miluju vas vsechny andilci moji, vase maminka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: