Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Branko môj anielik
 svetlana   30.03.2010   08:22:18 
 RE: Branko môj anielik
 evit@   20.04.2010   12:01:51 
 RE: Branko môj anielik
 svetlana   26.04.2010   02:24:14 

  Titel : Branko môj anielik
Autor: svetlana  ()     Datum:  30.03.2010 08:22:18

Môj anjelik nie je už maličký ale už dosť veľký môj Branko mi mal odisť do nebeského rája ako maličký narodil sa v januari a mal prvý ras isť už vo Februari ale ešte mal tu trocha rokov pobudnúť bol veľmi chorý bol epileptik , bol veľmi láskyvý, dobrý, slušný, rozumný, ked mi mamička odišla na večnosť roztvoril svoju šestnástročnú náruč a povedal mi poď ti moje chúda ti už nemáš svoju mamičku ale ja ju ešte mám, povedal mi ako budem žiť bez svojej miléj a dobrej stárkej? a prežil ju len jeden a pol roka no dnes už mám práznu náruč už mi nepovie poď ti moje chúďa aj ked ma opustil ako sedemnástročný stal sa s neho anjelik pretože nedospel a viem že tam s nebeského kráľovstva sa na nás všetkých díva čo nám odišli naše detičky či väčšie alebo malé a usmieva sa na nás a vraví neplačte za nami mi sa máme veľmi dobre aja to mám o to smutnejšie lebo jeho odchod do kráľovstva nebeského bol 1.11 a opak 11.1 mám ja zase narodeniny už sa na ne neteším lebo mi už navždy budú pripominať môjho anjelika Branka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: