Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   31.05.2010   19:45:23 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   15.06.2010   10:25:35 
 RE: Srdiecko Davidko
 Jana   15.06.2010   19:58:59 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   16.06.2010   13:38:03 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   08.06.2010   10:59:17 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   22.06.2010   14:17:40 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   07.08.2010   22:17:38 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   17.08.2010   20:54:36 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   30.08.2010   21:15:03 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   03.10.2010   22:08:48 
 RE: Srdiecko Davidko
 Andrea   10.06.2010   20:21:22 
 RE: Srdiecko Davidko
 Petra+Milan   14.06.2010   07:32:48 

  Titel : RE: Srdiecko Davidko
Autor: Petra+Milan  ()     Datum:  22.06.2010 14:17:40

Awoj Anjelik...Tak 21.6 si sa mal narodit a dnes by si uz bol 2 den na svete,ale miesto toho si Anjelikom v nebicku...Vonku prsi a fuka silny vietor a ja myslim na teba...Myslim na to aka by som bola stastna mamicka,ktora dala zivot malemu nevinnemu stvoreniu...Chlapcekovy...Citam si pribehy mamiciek co maju anjelikov v nebicku a nie su to len par anjelikov ale je ich mnoho...Tak viem,ze mas vela kamaratov ale aj kamaratky...Dufam,ze si tam stastny bez bolesti a smutku,bez starosti...Myslim na to ako by si my spinkal v naruci,papal mliecko s prsnika a ako by si spokojne spinkal v telucku...Aj na to ako by sa s tebov hral tvoj otecko...Mali sme s tebov plany a tie sa razom rosplinuli ako sen...Musim sa priznat,ze nemam sny a nechcem uz ani snivat,pretoze som snivala o babetku a cakala som...Potom to babetko odislo a ostal mi anjelik,ktoreho lubim a vzdy budem aj ked pridu dalsie babetka...Preco ked clovek sniva sa mu sny s casti splnia a s casti sa rozplinu ako bublina?...Tieto otazky a ine co mam na srdci su nezodpovedane,lebo sa tasko hladaju na ne odpovede ale viem,ze na to aby som bola stastna nepotrebujem sny...Musim zit tak ako mam a nie ako by som chcela pretoze tym ze asi snivame sa nam sny nevedia splnit...Kazdy den pozeram do kalendara a vravim si ze uz je to tolko a tolko dni,potom tyzdne as nakoniec mesiace a potom sa ani nenazdam a budu to roky...Roky smutku,bolesti,trapenia a vicitiek samozrejme ale aj nezodpovedanych otazok...Citim sa taka sama,opustena pretoze ty co nezazili(v mojej rodine)stratu malej osobky nevedia ako je mat polamane a taske srdiecko...Srdiecko,ktore den co den krvaca a ocky den co den placu...Viem pride den co vsetko pominie ale je to este daleko a ja sa musim snazit a hlavne ist dalej,lebo to ze budem plakat a mysliet mi nepomoze a teba mi to nevrati aj keby som sa umodlila na smrt...Davaj tam na seba pozor a stras svojho bratranceka Petka teraz to on najviac potrebuje a ked uz bude dost velky a mamka s ockom budu cakat babetko prides sa s nim hrat a budes ho strazit teda budes jeho anjelik....awoj srdiecko myslime na teba stale a stale ta budeme milovat a lubit mamka a ocko

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: