Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 O Lucinke
 Veronika   07.07.2010   13:51:11 
 RE: O Lucinke
 Martina   17.07.2010   23:16:13 
 RE: O Lucinke
 irena   17.07.2010   14:56:01 
 RE: O Lucinke
 zuzana   15.07.2010   15:33:34 
 RE: O Lucinke
 Andrea   16.07.2010   22:21:15 
 RE: O Lucinke
 Martina   17.07.2010   23:10:59 
 RE: O Lucinke
 Andrea   19.07.2010   21:29:27 
 RE: O Lucinke
 Petra+Milan   10.07.2010   11:46:49 
 RE: O Lucinke
 Katarína   08.07.2010   09:49:50 
 RE: O Lucinke
 martina   07.07.2010   20:27:21 

  Titel : O Lucinke
Autor: Veronika  ()     Datum:  07.07.2010 13:51:11

Dlho som váhala či sem napíšem. Bolesť v srdci bola veľmi silná a keď čítala vaše príspevky a vedela som že niesom sama bolesť ako keby sa obnovovala ale teraz som sa po roku čo nas Lucinka opustila odvážila napísať par riadkov. Mám síce už dve deti, ktorým sa radujem ale ked som znovu otehotnela po 5tich rokoch zplavila ma veľká radosť z toho že som tehotná. Tehotenstvo prebiehalo v poriadku až do 16tt ked som začala špiniť potom nasledoval odtok plodovej vody a nakoniec krvácanie Lekári s tým nerobili nič čakali na smrť maličkého nevinného bábätka všetko to trvalo do 24tt nakoniec manžel vybavil prevoz z Kežmarku do Prešovskej nemocnici kde mi ešte v ten deň robili cisarsky rez, šlo už aj o môj život odlepovala sa mi placenta a Kežmarčania to proste nevideli... narodila sa nám krásna dcérka Lucinka no po 12hodinách zomrela. Nakoniec nám lekár povedal že tomu všetkému sa dalo zabrániť už na začiatku užívaním liekov bežne dostupným v lekárniach to som ale nevedela nikto z nich ma o tejto možnosti neinformoval napriek tomu že som sa pýtala!!! Mohla som donosiť krásne a zdravé dievčatko Pýtam sa prečo!!! Prečo sa to tak muselo skončiť!!! Na to mi už neodpovedal nik... Ale po pol roku po velkej túžbe mať dieťatko prišiel maličký človiečik pod moje srdiečko teraz som v 26tt a modlím sa stále aby som ho donosila a ďakujem bohu za každučký deň že sa mi nič také už neprihodilo Ďakujem ti lucinka že si nám z neba poslala hrejivú mastičku na tú veľkú ranu v srdci čo nám ostala po tvojej strate.Súcitim so všetkými mamičkami čo prišli o svoje detičky držím vám prstíky aby sa vám čím skôr zahojila tá veľká a hlboká rana na srdci a aby aj vám vaši anjeličkova z nebíčka poslali takú hrejivú mastičku uzlíček šťastia veľkú náplasť na srdiečko aby ste sa mohli tešiť maličkého bábätka vašeho dieťatka ako aj ja z toho môjho aj keď je len ešte v brušku.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: