Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 anjelinka
 marcellita   15.10.2010   14:36:27 
 RE: anjelinka
 marcellita   02.11.2010   13:43:31 

  Titel : anjelinka
Autor: marcellita  ()     Datum:  15.10.2010 14:36:27

V decembri bude 7 rokov, čo od nás odišiel anjelik. Nemohla som sa s tým vyrovnať. Vedela som, že je to Božia vôľa a to ma držalo. Uvedomovala som si to, že Pán to tak pre niečo chcel. Prešiel čas a narodila sa nám dcérka po nej synček a dvojčatá dievčatká. A ja často práve teraz po rokoch rozmýšľam, aký by ten drobček bol. Aké by mal očká, vlásky. Často si na neho spomeniem a často za našim anjelikom plačem. Vidím ako naše deti rastú, ako objavujú svet, aké sú šťastné. Viem, že sa nedalo nič robiť, čas prešiel, ale človeku je to ľúto. Chýbaš mi anjelik. Keď sa ma niekto opýta, koľko máme detí tak poviem päť aj keď sa mi pri nohách tmolia štyri.
Miláčik, veľmi mi chýbaš, ale práve pri tebe som pocítila, čo je to byť mama a dať niekomu domov v mojom brušku. Tvoji súrodenci vypĺňajú to prázdno čo po tebe zostalo. Mali ste spoločný domov ale ty si z neho k nám neprišlo stalo si sa anjelikom a ja len verím, že ti je teraz dobre a raz sa stretneme. Všetci ťa milujeme aj staršie deti vedia o tom, že sme ťa čakali a spomíname ťa. Si navždy naše a to, že máme ďalšie deti je aj od teba lebo vyplnili to, čo nám veľmi chýbalo. Tvoja mama

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: