Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Adamko
 Renata   16.10.2010   17:15:20 
 RE: Adamko
 zuzana+peto   18.10.2010   08:07:17 

  Titel : Adamko
Autor: Renata  ()     Datum:  16.10.2010 17:15:20

Chrobačik už ubehlo neskutočnych sedem rôčkov ako si odisiel do nebicka kanjelikom.Prepač že som ta nedokazala ochranit a zmenit točosastalo.Velmi,bysom to chcela ale nebolo to vmojich ani ockovich silach.Nieje dna aby som na teba nemyslela,najračej bysom ukončila toto trapenie aodišla za tebou.Myslela som ze ako ubehnu roky tak sa vitrati aj ten hrozny smutok a neskutocna bezmocnost ale mililasomsa.Je to ovela tasie sa stim naucit zit ako sa zda,otojeto tažšie ked vidim detickiasi vtvojom veku,predstavujem si ako by si vyzeral,mal bysi hnede ocka rovne nepodajne vlasky,a usmev po ockovi.Už som vyplakala more slz ale ten smutok je stale tu.Keby sa dalo vsetko vratit spät otocilabysom aj svet hore nohamykeby si samohol aspon nachvilu vratit aby som ta mohla aspom nachvilku objat a vibozkavat viem ze sa to neda tak sa mi tam opatruj a odpust moju nemohucost to zmenit.lubim ta viac ako vsekto na svete ti budes vzdy prvi ostane to tak navzdy. t

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: