Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 už sú to 3 roky
 Nana   01.11.2010   23:54:25 
 RE: už sú to 3 roky
 zuzana+peto   03.11.2010   10:51:23 
 RE: už sú to 3 roky
 Lenka a Janko   02.11.2010   15:15:39 
 RE: už sú to 3 roky
 Nana   02.11.2010   20:06:18 
 RE: už sú to 3 roky
 Lenka a Janko   02.11.2010   20:59:53 
 RE: už sú to 3 roky
 sakti   02.11.2010   14:01:29 
 RE: už sú to 3 roky
 Nana   02.11.2010   20:04:54 

  Titel : RE: už sú to 3 roky
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  03.11.2010 10:51:23

Mila Nana, psychiater je ako kazdy iny lekar, ako zubar, gynekolog atď. Len niektori ludia maju predsudky a povazuju takychto ludi nepravom za blaznov.Normalne sa mi bridi to slovo tu napisat. Ja osobne som zatial takuto pomoc nepotrebovala, ale mam velku skusenost v mojom blizkom okoli. A nie jednu.Pokial sa neda inak pomoct, tak preco nevyhladat takuto pomoc.
Som velmi rada, ze sa Vam to do tretice podarilo a mozte sa tesit zo zdraveho babatka. Ja dufam, ze aj nam to do tretice vyjde, robime vsetko preto. Je to ta najhorsia bolest, ktoru matka pociti a musi prezit. Neprajem to zazit ani najvacsiemu nepriatelovi. My vsetky, ktore si tu piseme, vieme o com hovorime. Prajem , aby sa kazdej zene naplnila naruc vonavym batôztekom.
Mila Nana, aj ked sa citis po psychickej stranke dobre, naďalej navstevuj psychiatra a uzivaj lieky,az dovtedy pokial to lekar bude povazovat za potrebne. Moja známa sa tiez citila dobre, nic jej uz nebolo, mala brat len jednu tabletku, alebo neviem, ci dokonca pol tabletky a v domneni , ze jej uz nic nie je, si ju vysadila a onedlho skoncila v nemocnici. Tato choroba sa vracia a aj ked sa zda, ze clovek je uz vylieceny, nie je tomu tak. Ako prevencia sa musia brat lieky aj nadalej, pokial to doktor nestopne.
Prajem hlavne vela zdravicka a novych sil do zivota. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: