Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Dianka+dvaja maly anjelikovia
 andrea   02.11.2010   17:53:17 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 zuzana+peto   03.11.2010   18:23:59 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 andrea   04.11.2010   18:15:24 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 ANDREA   04.11.2010   20:33:15 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 zuzana+peto   05.11.2010   21:20:30 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 ANDREA   05.11.2010   22:26:58 
 RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
 zuzana+peto   05.11.2010   23:02:50 

  Titel : RE: Dianka+dvaja maly anjelikovia
Autor: andrea  ()     Datum:  04.11.2010 18:15:24

Ahoj dakujem tak u Dianky to bola vina lekarov boli sme na vysetreniach v nemocnici menej priberala ako mala inac bola zdrava vysledky neboli dobre /to som sa dozvedela neskor/ a o tyzden mi doma zomrela v naruci pitevna sprava bola zlyhanie pecene a obliciek podla lekarov SYNDROM NAHLEHO UMRTIA dali sme aj staznost ale nic sme si nepomohli bolo to v januari 1997 pristup lekarov najma zachranky ktora ku nam domov dorazila po 25 minutach hoci nemocnicu mam 10 minut autom a potom sa spolahni na zachranku zobrali mi ju prec bez nas ani nam nepovedali kam ju vezu my sme sa vybrali za nimi asi o 10 minut povedali nam snazili sme sa ale nebolo jej uz pomoci asi si vies predstavit co to so mnou spravilo ani neviem ako a bola som na zemi manzel bol so mnou plakali sme strasne placem aj teraz je to sice uz davno ale boli to velmi a o tie dve som prisla v maji 2006 a v maji 2007 neviem preco pri prvom som robila u muza v praci asi fyzicka zataz ale pri druhom som bola stale doma bolo to ako ked som prisla o Dianku bolelo to velmi ale ja mam to stastie mam krasne 4 deti Jurka, Simonka, Matuska a Sindy ta sa narodila 24.9.2008 a Dianka 20.9.1996 a tie dve sa mali narodit teraz v novembri osud chcel dievcatko skoro ako Dianka neviem ako to mam brat tesim sa z kazdeho dna a spominam zaroven Uz sa o tom da rozpravat ja som musela zit rychlo dalej ked Dianka zomrela Jurko mal 3 roky pred nim sa tvarit ze nic sa nestalo bolo tazke najma preto ze sa stale aaaaaaaapytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: