Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 radka   22.11.2010   09:23:24 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   22.11.2010   09:54:42 
 RE: Nelinka
 radka   22.11.2010   10:27:59 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   22.11.2010   16:36:00 

  Titel : Nelinka
Autor: radka  ()     Datum:  22.11.2010 09:23:24

Nolinko moje, čas bez tebe je tak divný. Není chvilky, kdy na Tebe nevzpomínáme. Včera jsme za Tebou byly s Honzíkem. Jde za Tebou jen někdy, je to pro něj těžké. Já byla ráda,že si řekl sám. Chtěla jsem mu tu cestu nějak usnadnit a tak jsme mluvily o samých pěkných chvilkách, které si nám dala. Máš bezvadnýho brášku. Ale Ty to víš. Byl první, koho si tak trochu polechtala na ruce, když už Tvoje pohyby byly dost silné, aby byly cítit. Když už potom byly i vidět, tak ti domlouval, aby mě to nebolelo. Dvanáctiletý rozumbrada..Ale já mu vždycky říkala, že tohle maminky nebolí, že si to užíváme. Jen promiň, že jsem nemohla říct Tvoje jméno. Říkala jsem Ti Treperendo, abych se nerozbrečela. Takže Nelinko, ať Tě oslovím jakkoli, je to vždycky s láskou. Netušila jsem, jak může být dům plný lidí tak prázdný, netušila jsem co to je bolest. Miluji Tě Andílku. Nelinko,posíláme moc velké obejmutí spoustu pusinek a lásky. maminka a všichni, co jim tak moc chybíš

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: