Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 bolo to dávno...
 sofi   31.12.2010   02:12:27 
 RE: bolo to dávno...
 ANDREA   01.01.2011   18:01:16 
 RE: bolo to dávno...
 sofi   08.02.2011   22:03:37 
 RE: bolo to dávno...
 sofi   01.01.2011   04:00:23 
 RE: bolo to dávno...
 zuzana+peto   31.12.2010   12:03:25 
 RE: bolo to dávno...
 Lucie   31.12.2010   10:23:20 

  Titel : RE: bolo to dávno...
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  31.12.2010 12:03:25

Dakujeme Sofi, krasne si to napisala. Dakujem, ze myslis aj na nas na maminky anjelikov, ktorym odletel anjelik do nebicka tento rok. Ta bolest je strasna a neopisatelna. To pozname a chapeme len my maminky anjelikov. Ano cas je najlepsi lekar.Aj ked nevymaze a nevygumuje to, co sa stalo, ale pomaha. Ja som vdacna aspon za anjelika, teda vlastne za dvoch. Prve nemalo meno, lebo odilo skoro volali sme ho fazulka a druhe sa narodilo predcasne Sofinka a bohuzial bolo tu len tri hodinky, ale som nesmierne stastna, ze ich mam, aj ked sa nemozem o nich starat. Ale su to nase plody lasky a nimi zostanu naveky az pokial neodideme za nimi.Dufam, ze sa raz dockame aj dietatka, ktore nas bude v noci budit svojim placom.
Celej Tvojej rodinke a detickam prajem v Novom roku vsetko len to dobre. Dufam, ze aj my sa raz aj s ostatnymi maminkami dockame toho, co si si ty vychutnala este potom 4 krat. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: