Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj zlatý anjelik
 Janka   01.02.2011   11:00:31 
 RE: Môj zlatý anjelik
 Monika   01.02.2011   19:26:04 
 RE: Môj zlatý anjelik
 mirka   01.02.2011   12:31:34 
 RE: Môj zlatý anjelik
 Radka   01.02.2011   11:08:41 
 RE: Môj zlatý anjelik
 zuzana+peto   01.02.2011   20:46:35 

  Titel : Môj zlatý anjelik
Autor: Janka  ()     Datum:  01.02.2011 11:00:31

Moje milované dievčatko, v nedeľu sme krstili Tvoju najmladšiu sestričku Nicoletku. Všetko bolo dobre, až na tú chvíľu keď sme ako rodičia mali obetovať svoje dieťa. Už po druhý krát som to zažila to isté - aj pri krste Marca a teraz opäť zovrelo mi hrdlo a len cez slzy som dokázala vyriecť tie slová. Lebo stále som bola mysľou pri Tebe, že teba som obetovala skutočne. ty moje zalté milované dievčatko už je to síce 3 aj pol roka no bolí to stále rovnako. Fakt len to, že musím s tým žiť a mám ďaľšie malé detičky, ktoré ma zatiaľ potrebujú tu na zemi. No raz príde určite čas a potom prídem za Tebou až Ťa nikdy, ale nikdy neopustím, vermi to prosím Ťa dievčatko moje zlaté. Tak som si myslela, že keď sa nám narodila Nicoletka, všetko to budem znášať oveľa ľahšie, ale nie je to tak. Myslela som si že Teba už nechám žiť si ten svoj anjelikovský život, no vermi stále mi to nejde, stále som myšlienkami aj pri Tebe. Je to krutosť v mojejom živote, ktorá sa nikdy,ale nikdy nemala stať.
Anjelik náš zlatý veľmi Ťa ľúbime a posielami Ti milióny pusiniek do nebíčka. Dávaj pozor na svojich súrodencov. Tvoja miminka, ktorej chýbaš najviac na svete.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: