Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Chrobáčik môj
 Deni   01.02.2011   23:57:24 
 RE: Chrobáčik môj
 zuzana+peto   02.02.2011   06:21:25 
 RE: Chrobáčik môj
 Deni   03.02.2011   20:43:44 
 RE: Chrobáčik môj
 zuzana+peto   05.02.2011   13:47:25 

  Titel : RE: Chrobáčik môj
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  05.02.2011 13:47:25

Velka vdaka patri Deniske za tuto stranku, ze ju vobec vytvorila. Mne osobne velmi pomohla, dovtedy pokial som sem nepisala som len plakala a plakala. Teraz viem, ze su aj ini ludia, ktori zazivaju rovnaku bolest ako ja. Dovtedy som si myslela, ze len mna Pan Boh potrestal, ze len ja prezivam tu hroznu bolest..... A pritom je nas tak vela a stale nas pribuda. Je nasim poslanim podporit a podrzat mamicky, ktore su tu nove. Mna tiez podporovala Sakti, Erika, mamicky, ktore tu boli predomnou a dodavali mi silu dalej zit.
Deni citala si spravny pribeh, Sofinka sa narodila 24.5. a v ten isty den aj odisla do neba ako anjelik. Ja to beriem tak, ze asi musela odist, mozno preto, ze by tu na svete zazila horsiu bolest. Nasa bolest je na oplatku toho, aby sa ona mala dobre. A citim, ze sa ma dobre.Naozaj toto je asi najhorsia vec, co moze cloveka postihnut, ked rodicia preziju svoje vlastne dieta.Okamih stastia a o chvilu trapenie na cely zivot. Musime dufat, ze snad aj na nas sa raz usmeje stastie a budeme sa tesit zo ziveho batozteka. Aj ked sa bojim tomu verit, pretoze som uz raz verila a ostala mi prazdna naruc. Sofi bolo druhe dietatko, o ktore sme prisli. V r. 2008 sme prisli o babatko v 8 tt.
Lubime Vas lasky nase a prajeme krasny den. Drz sa Deni.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: