Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Pre Sašenku a Janku
 Janka   17.02.2011   20:22:46 
 RE: Pre Sašenku a Janku
 Gabi   18.02.2011   19:41:31 
 RE: Pre Sašenku a Janku
 Janka   18.02.2011   13:37:37 

  Titel : Pre Sašenku a Janku
Autor: Janka  ()     Datum:  17.02.2011 20:22:46

Moji drahý anjeličkovia....
dnes, keď sme išli z Nitry naše detičky pospali v aute, tak som kázala manželovi aby sme sa zastavili na cintoréne, kde by som konečne po takej dlhej dobe mohla Sašenke zapaliť kahanček. Saška keď som sa tam dostala bolo to priam neuveriteľné... nedalo sa neplakať... keď som si predtavila, že Ty musíš sladúčko spinkať tu a moja Nicolettka spinkala v aute, išlo mi puknúť srdce. Tažko sa to prežívalo a aj sa to ťažko opisuje, pretože stále mi budeš chýbať keď budeme vonku s Nicolettkou, mali ste byť rovnako staré... mali ste sa spolu hrať a nemalo sa to takto skončiť. Budeme sa to rovnako bolieť, ako Tvoju mamičku, a rovnako ako ma to bolí, že tu nemám aj moju Janku, ktorá by zase bola rovnako stará so svojou sesternicou Alex. Budeš mi chýbať pri všetkom... čo bude robiť moja Nicolettka a mala by si to robiť aj ty, keby....keby.... je to kruté a viem, že sa to nikdy nemalo stať. Dnes som Ti to všetko chcela pri Tvojom hrobčeku vyrozprávať no nedalo sa ... nedali sa zastaviť slzy a žiaľ. Aj tieto riadky píšem len po pamäti, slzy mi nedovolia mať čistý zrak...
Janička týmto chcem pozdraviť aj Teba... anjeličkovia naši opatrujte z nebíčka svojich súrodencov a dávajte na nich veľký pozor.Vždy bude chýbať tu na zemi veľmi a veľmi. Spinkajte sladúčko bábiky milované...

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: