Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Chybělo málo-je to přesně rok
 Lucie   23.02.2011   20:52:19 

  Titel : Chybělo málo-je to přesně rok
Autor: Lucie  ()     Datum:  23.02.2011 20:52:19

Andílci moji milovaní vy moc dobře víte jak málo chybělo... přesně před rokem jste měli opravdu plné ruce práce a křidélka vás musely hodně bolet, protože právě dnešní večer jste mě i Terezce pomáhali vyhrát její boj o místo na zemi.

Říkali jsme jí HUGO (nenechali jsme si pohlaví miminka říct a bylo nám srdečně jedno co se narodí, hlavně aby bylo miminko živé a zdravé- to tady určitě znají všechny maminky, co vědí jak velkou váhu tahle dvě slova mají). Ano Ano,je to přesně rok, co se v jediné chvíli všechno zvrtlo a nikdo nevěřil, že se podaří miminko udržet v bříšku.Byla jsem ukončený 29tt, převážela nás houkající záchranka, pravidelné kontrakce po 3minutách a každou chvíli mi nabízel pan záchranář, že když tak zastaví, aby mě odrodil...Ještěže se držela tak statečně srdíčko moje statečné.Tolik jsem se o "Huga" v záchrance bála! Dodneška si úplně živě tu cestu do detailu pamatuju.
V rádiu hráli písničku Stonka (od Kristiny) a já měla hrozný strach aby to nebylo "znamení" (a to jsem jinak fakt myslím rozumná) -aby zlomená stonka nebyl život miminka, který zpět nikdo nevymodlí, který byl včera a není dnes.... (zároveň jsem myslela na vás tři andílky v nebi a trochu se upínala k tomu, že by to mohlo být i tak, že i když jsme o tři miminka přišli, tak dnes to tak nebude).Nebyl zrovna dobrý hudební doprovod na rozptýlení. Do toho zvuk houkačky, ze kterého se mi od té doby sevře žaludek a špatně se mi dýchá ještě i teď když kolem nás někde sanita jede (do té doby jsem to neměla). Radši asi nevzpomínat. Je mi z toho hodně těžko a do breku ještě teď. Tohle a pak 1.4. kdy jsem šla k Dr. opravdu s brekem, že se nehýbe a tak a všechno bylo špatně.... nejhorší noční můry, jen jsme při nich bohužel nespaly...

DÍKY MOC VŠEM, KDO NA NÁS MYSLELI A POSÍLALI POZITIVNÍ ENERGII, VŠEM Dr. CO DĚLALI OPRAVDU VŠE CO SE DALO, ANDÍLKŮM, CO NAD SVOU SESTŘIČKOU DRŽELI OCHRANNOU RUKU A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ SAMOTNÉ TERINCE ZA JEJÍ HOUŽEVNATOST, STATEČNOST A BOJOVNOST.;-) Každý den děkuji za to, že se v té záchrance nenarodila, že jsme společně navzdory všem předpokladům ustály (ač s velkými problémy) ... vím, že jste se za nás určitě hodně přimluvili, andílci moji nebescí a chci vám znovu poděkovat, že svoji malou bojovnou sestřičku provázíte a strážíte... a já vím, že přesně tohle děláte, protože jste to potvrdili několikrát i v posledních dnech, kdy se jí dařilo hodně zle a kdy jsou obě i se starší sestřičkou hodně nemocné. Vím, že dáváte pozor a snažíte se pomáhat, aby jim brzy bylo zase líp. Vím, že vás mám stále při sobě. Dnes večer vám posílám ještě jedno obrovské obejmutí a pusinku navíc než obvykle-za všechnu tu námahu a snahu si je opravdu zasloužíte.

Miluju vás a vždycky budu.
Máma

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: