Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 Radka   01.03.2011   17:49:19 
 RE: Nelinka
 Radka   02.03.2011   10:48:13 
 RE: Nelinka
 Radka   02.03.2011   16:14:06 
 RE: Nelinka
 Radka   02.03.2011   17:47:31 
 RE: Nelinka
 Radka   03.03.2011   07:01:39 
 RE: Nelinka
 Radka   04.03.2011   09:24:02 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   04.03.2011   16:21:06 
 RE: Nelinka
 Radka   04.03.2011   21:17:12 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: Radka  ()     Datum:  02.03.2011 10:48:13

Nelinko, krásný den plný radosti a klidu..Čtu tady každý den a nejde psát. Poslední měsíc mě nějak srazil na dno..Jsou noví Andílci..a je jich tolik...Při čtení si uvědomuji, že to, co tady píší maminky andílků je přesně to, co cítím a nějak na to všechno nedokážu najít slova, že to, co je mojí bolestí, nazve jiná maminka přesně tak, jak já bych v danou chvíli nedovedla..Člověk přijímá to dobré nějak samozřejmě...Ani si neuvědomuje podstatu daru, který přijímá..Nevím, jestli bych Tě mohla milovat víc, než Tě Neluško miluji teď, jen vím, že jsem si neuvědomovala, co pro mě láska k mým dětem znamená. Asi to zase nedovedu napsat, neumím najít ta správná slova...Děti prostě nemají odejít dřív než rodiče..Mám čtyři děti, kterým patří moje srdce, moje láska..Když si odešla, jedna moje část odešla s Tebou, Ty jsi ale Tím, kdo mi tady svoji část nechal..Jak najít slova pro tolik citu, jak najít slova pro tolik bolesti, jak najít sama sebe...Chtěla bych se probudit a říct si, že to byl víc než ohavný sen, chtěla bych se probudit a mít Tebe - v bříšku nebo v postýlce..Vím, že bych zvládla vyřešit i spoustu věcí, které by nám život připravil...Ty víš....Ale nedokážu se smířit, neumím pochopit.. Honzík mi řekl, že sousedi mají adoptovaného chlapečka, je to Kačenka.. Nechtěl mi říct, že to je holčička, protože ví, jak holčičky...nejde to napsat. Nelinko, v Kačence i Johance Tě neledám, Ty si jedinečná a nikdy nikdo nenahradí Tvoje místo v mém srdíčku..Miluji Tebe, stejně jako Tvoje sourozence, díky Tobě jsem si uvědomila, jak je láska důležitá, jak by jsme měly přistupovat s pokorou k daru života, k daru uvědomění si, čím vším je pro nás dítě, anděl, rodina, láska i bolest.. Byla to chvilka, kdy si nám dala možnost poznat spoustu našic vlastností, neřestí, pocitů......ale stálo to za to..Věřím, že se jednou potkáme, věřím, že i tak maličká víš....Milujeme Tě, miluji Tě. Odpust mi, jestli to jde, odpust nám..Stůj při nás, ochraňuj prosím svoje sourozence, opatruj sebe, pozdravuj Andílky, pozdravuj Jiřinku, přijměte nové Andílky..Tvoji tvářičku, Tvoji drobounkou ručičku, Tvoje maličké prstíky..mám před očima, mám v srdci, cítím...Opatrujte se nám, Andílci naši, přijímejte naši lásku, přijímejte i nás, kdo nejsme dokonalí..S velikou láskou a pokorou maminka andílka Nelinky

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: