Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Moji anjelikovia
 zuzana   11.03.2011   13:47:11 
 RE: Moji anjelikovia
 mirka   11.03.2011   15:36:05 
 RE: Moji anjelikovia
 zuzana   14.03.2011   12:49:32 
 RE: Moji anjelikovia
 mirka   14.03.2011   13:54:29 
 RE: Moji anjelikovia
 zuzana+peto   11.03.2011   17:10:47 
 RE: Moji anjelikovia
 zuzana   14.03.2011   12:57:09 
 RE: Moji anjelikovia
 Lucie   14.03.2011   18:05:03 
 RE: Moji anjelikovia
 zuzana+peto   16.03.2011   11:52:05 

  Titel : Moji anjelikovia
Autor: zuzana  ()     Datum:  11.03.2011 13:47:11

Ahojte.Ja som na tom asi tak a ko vy ostatny.V roku 25.9.2005 som cakala prve dietatko cele tehotenstvo prebiehalo bez problemov,v 38 tyzdni poobede som isla na zachod cikat.Vecer som citila ze ma boly brucho,tak sme isly do porodnice,s tym ze uz to bude.Pani sesricka ma dala na monitor a ziaden tlkot srdiecka sme nepoculy,tak ma hospitalizovaly,a ci sa vam bude chciet verit ci nie,3 dni sa namna nikto ani len nepozrel ziaden lekar,az na treti den ked som tie bolesti citila zas,mi urobily ultrzvuk a tam sa zistilo ze plodova voda mi odysla doma na zachode co uz som spominala,ale ja som nic nezvycajneho necitila.Povedaly mi tiez ze to babo je vo mne uz try dni mrtve(tie tri dni ktore som tam uz bola)kebyze mi urobia ultrazvuk hned ako som tam prisla tak by som mohla ist hned rodit a dnes som tu mohla mat svojho krasneho a milovaneho synceka!Pitva urcila infarkt placenty,(placenta skor dozrela a moje babo uz nemalo co vyzivovat).Po 4 mesiacoch sme sa pokusily o dalsie aj sa nastastie hned podarilo,tak sa nam 30.8.2006 narodil krasny a zdravy syncek Sebastian takisto v 38 tyzdny.Nas druhy anjelik nam zomrel v 23 tyzdny tehotenstva a to 10.12.2010,chcely sme surodenca pre nasho pokladika,bola to sestricka no nechala nas tu.Tam mi zistily rastep chrbtice,deformitu lavej koncatiny,a problemy s mozgom,skratka vsetko co mohlo byt zle ,tak tam bolo!Toto sa vlieklo uz od 12 tt,musela som sa podrobit viacerym testom,bolo to hrozne ze som vedela ze je velmi chora a napriek tomu ma vlacily po testoch az do 23 tt,potom sa rozhodly teda ze mi ju daju von tak ma napichavaly dlhe ihly cez brucho do maternice aby s tym vyvolaly porod,trvalo to cely tyzden pichly mi to 3 krat a na treti krat sa to podarilo tak sa narodila v noci o pol trtej rano,bola som strasne vycerpana nevnimala som uz pomaly ani okolie.Je to hrozne no nikomu to neprajem.Tak teda mam takto uz 2 najkrajsich anjelikov milujeme ich.Na dalsie ties nemam odvahu,zatial nie....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: